Skalbyklė su "6th SENSE Colours" parinktimi "Colours 15°C"

You need Adobe Flash player the latest Flash Player to see the content of this site

"6th SENSE Colours" tai unikalus naujų programų rinkinys, pritaikytas skirtingoms audinių spalvoms, kur kiekviena iš jų naudoja 6th SENSE® technologiją pritaikant plovimo savybes konkrečiai spalvai, neatsižvelgiant į audinio tipą. Skalbyklės su "6th SENSE Colours" technologija intuityviai prisitaiko prie Jūsų pasirinkto skalbimo, išsaugo Jūsų drabužių spalvas ir užtikrina išskirtinę audinių priežiūrą.

'COLOURS 15° " parinktis

Unikali technologija leidžia jums išlaikyti išskirtinius plovimo rezultatus prie itin žemos skalbimo temperatūros. Pasirinkus "Colours 15°C" parinktį, dėka 6TH SENSE® bei "Wave Motion" technologijų, Jūsų skalbimo mašina taip pat puikiai išskalbs Jūsų drabužius prie 15°C kaip ir prie 40°C, išlaikant ryškias audinių spalvas kur kas ilgiau**.
"Colours 15°" parinktis suderinta kartu su unikaliomis "6TH SENSE Colours" programomis puikiai parenka skalbimo savybes pagal specifinę spalvą, neatsižvelgiant į audinio tipą. Taigi Jūsų drabužių tamsios spalvos išliks tamsiomis o šviesios spalvos išliks šviesiomis be jokio spalvų susimaišymo. Taip pat yra spalvotų audinių programa, skirta įvairių spalvų audinių plovimui.

* Spalvotų audinių 40° programa.
** Išbandyta "The German Institute" (WL 5589/11)

 

6th SENSE® Dozavimo rekomendacijos ir "Eco" Monitorius

6th SENSE® Dozavimo rekomendacijų funkcijos pagalba yra pasiūlomas optimaliausias skalbimo priemonių kiekis, atsižvelgiant į įkrovos kiekį, užterštumo lygį ir skalbinių tipą bei vandens kietumo lygį ir Jūsų naudojamų skalbiklių tipą (milteliai ar skysti) - užtikrinant tinkamiausią el.energijos, vandens bei laiko panaudojimą!

"Eco" Monitorius pateikia Jums informaciją apie energijos sunaudojimą programos eigoje, parodydamas efektyviausią programą kiekvienai įkrovai vos per 10 sekundžių.

A+++ energinis efektyvumas

Dėka išskirtinių technologijų, tokių kaip, naujoji tylioji "Motion" variklio technologija, Whirlpool naujos kartos skalbimo mašinos gali užtikrinti "geriausią klasėje" energinį efektyvumą ir suvartoti 30% mažiau energijos nei standartiniai A klasės produktai3.

3 pagal NEL standartus.

Purškiamas Skalavimas

Ši užpatentuota hidraulinė sistema - tai unikalus būdas pasiekti išskirtinius skalavimo rezultatus. Purškiant vandenį aukštu slėgiu spindulio forma tiesiogiai į būgną, pasiekiami geresni higieninio skalavimo rezultatai bei sutaupoma iki 20% vandens4

4Palyginimas atliktas lyginant Whirlpool skalbimo mašinas su purškiamu skalavimu ir be jo.

Mūsų skalbimo mašinos

Atraskite dar daugiau Whirlpool skalbimo mašinų taip pat ir naujają ZEN Technologiją - geriausia audinių priežiūra ir išskirtinė tyla.

Atraskite naują asortimentą

Produktų asortimentas