„Whirlpool“ laisvai pastatoma iš priekio pakraunama skalbyklė: 9,0 kg - W8 W946WB EE

W8 W946WB EE | 859991624220
    Balta Balta
Technologijos/ Funkcijos
Triukšmo lygis
71 dBA
Gręžimo efektyvumas
1351 rpm
Energinė klasė Spektras: A - G
Talpa
9 kg

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija ir specialios funkcijos, kurios pagerina skalbimo rezultatus, palaiko audinių kokybę ir padeda pasirenkant automatinius nustatymus.

6th Sense Technology

Ši pažangi funkcija pritaiko energijos naudojimą pagal faktinę apkrovą, užtikrindama nepriekaištingą ir efektyvų skalbimo efektyvumą bei sutaupydama iki 45% energijos* kiekvieną kartą skalbiant. *Patikrinta naudojant pilnos apkrovos 45 min., medvilnės, mišrų ir eko 40–60 ciklus, be „6TH Sense“.

ZEN Technologija

Mėgaukitės tyla. Novatoriška technologija „Zen“ pakeičia tradicinę diržinę pavarą didelės galios varikliu, kuris tiesiogiai suka būgną. Tai reiškia mažesnę vibraciją, mažesnį apsisukimų greitį ir daugiau tylos bei ramybės.

Garso izoliacija

Mėgaukitės tyla. Ši „Whirlpool“ skalbimo mašina pasižymi pažangiu triukšmo mažinimo dizainu, kad galėtumėte mėgautis idealiais rezultatais ir didesne ramybe.

AutoDose

Automatinė dozavimo sistema užtikrina iki 26 skalbimo ciklų* be pildymo. „AutoDose“ išleidžia tik reikiamą kiekį ploviklio ir minkštiklio (atsižvelgiant į skalbinių apkrovą ir pasirinktą programą), leidžiant veiksmingiau ir efektyviau valyti ir išvengti audinių susidėvėjimo dėl pernelyg didelio ploviklių naudojimo. *Lyginant su rekomenduojamomis daugumos parduodamų (koncentruotų) skystų ploviklių dozėmis.

WaterSave

Sukurta taupyti iki 59% vandens per kiekvieną ciklą* (-38l vienam plovimui). Ši pažangi technologija pagerina skalbimo efektyvumą ir taupo išteklius, koreguodama vandenį pagal apkrovą ir leisdama jam tekėti ant skalbinių kaip kriokliui, kad gautų puikų galutinį rezultatą. *Išbandyta naudojant 45 min., medvilnės, mišrų ir ECO 40–60 ciklus su ir be „WaterSave“ ir „6th Sense“.

Steam Hygiene

Skalbiniai yra dezinfekuojami natūraliausiu ir subtiliausiu būdu skalbimo ciklo pabaigoje - net skalbiant žemoje temperatūroje - be cheminių priedų. Ši funkcija idealiai tinka turintiems jautrią odą, nes pašalina iki 99,9% labiausiai paplitusių bakterijų.

FreshCare+

Išsaugokite gaivius drabužius ciklui pasibaigus.
Novatoriška sistema „FreshCare+“ rūpinasi jūsų drabužiais skalbimo mašinoje subtiliu garinimu ir vartymu[i].
Naujoji sistema „FreshCare+“ švelniai varto skalbinius reguliariais lėtais būgno judesiais pakaitomis su garinimu – orui leidžiama cirkuliuoti pluoštų viduje, kad drabužiai išliktų gaivūs ir maloniai kvepėtų. Sistema „FreshCare+“ užtikrina gaivesnius drabužius ir ramybę jums – net ir praėjus kelioms valandoms nuo ciklo pabaigos.
[i] Sistema „FreshCare+“ neleidžia plisti pagrindiniams nemalonaus kvapo šaltiniams (skalbimo mašinos viduje) iki 6 valandų po skalbimo. Nesuderinama su programomis, skirtomis jautriems audiniams ir patalynei.

Steam Refresh

„Steam Refresh“ atkuria drabužių gaivumą, išvengiant nereikalingo skalbimo. Drabužiai vėl bus paruošti dėvėti vos per 20 minučių. skalbimo mašina sukuria garų srautą, kuris prasiskverbia į pluoštus, pašalindamas nemalonius kvapus, atpalaiduodamas pluoštus ir išlygindamas raukšles.

Būgno apšvietimas

Būgno apšvietimas. Šioje „Whirlpool“ skalbimo mašinoje yra vidinė lemputė, kuri automatiškai įsijungia, kai atidaromos durelės, kad būtų geriau matyti.

Specialios programos

Išsaugokite mėgstamiausius. Specialių programų funkcija leidžia jums pasirinkti ir išsaugoti programą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Rapid programa

Puikūs rezultatai per trumpesnį laiką. Funkcija „Rapid“ idealiai išskalbia per trumpesnį laiką, nes to nusipelnėte.

Užraktas nuo vaikų

Pirmiausia saugumas. Ši „Whirlpool“ skalbimo mašina pasižymi užrakto nuo vaikų sistema, kad mažyliai netyčia nepasinaudotų šiuo prietaisu.

Kūdikių rūbų programa

Mėgaukitės didesne jūsų kūdikio odos apsauga. Programa „Baby“ užtikrina, kad jūsų vaiko skalbiniai būtų išskalauti kruopščiai, neskatintų jautrumo ir diskomforto.

Pradžios atidėjimas

Pritaikyta jums. Pradžios atidėjimo parinktis leidžia nustatyti, kad skalbimo mašina pradėtų savo ciklą, kai jums patogiausia, taupant laiką ir energiją.

Programos eigos indikatorius

Intuityvus valdymas. Programos progreso juosta pasižymi paprastu ir intuityviu būdu sekti skalbimo progresą.

Likusio laiko rodymas

Tobulas laikas. Ekrane rodomas likęs laikas, todėl tai yra paprastas ir intuityvus būdas sužinoti, kiek liko laiko skalbti.

Vilnos programa

Ideali vilnos priežiūra. Mūsų vilnos programos garantuoja priežiūrą ir komfortą, kurio jums reikia.

30' greita programa

Jūsų patogumui. Funkcija „Rapid 30‘“ idealiai išskalbia per trumpesnį laiką, vos per 30 minučių.

Premium vartotojo sąsaja

Valdymas be pastangų. Ši „Whirlpool“ skalbimo mašina pasižymi šiuolaikiška ir intuityvia naudotojo sąsaja, užtikrinančia sklandų ir paprastą naudojimąsi.

Triukšmo lygis

Skalbimo mašinos triukšmo lygis, matuojamas decibelais.

ZEN Technologija

Mėgaukitės tyla. Novatoriška technologija „Zen“ pakeičia tradicinę diržinę pavarą didelės galios varikliu, kuris tiesiogiai suka būgną. Tai reiškia mažesnę vibraciją, mažesnį apsisukimų greitį ir daugiau tylos bei ramybės.

Garso izoliacija

Mėgaukitės tyla. Ši „Whirlpool“ skalbimo mašina pasižymi pažangiu triukšmo mažinimo dizainu, kad galėtumėte mėgautis idealiais rezultatais ir didesne ramybe.

Gręžimo efektyvumas

Būgno apsisukimai per minutę (aps./min.). Kuo greičiau sukasi skalbimo mašinos būgnas, tuo drabužiai sausesni išėmus juos iš skalbimo mašinos.

1400 aps./min

Nepaprastas greitis. Ši „Whirlpool“ skalbimo mašina pasižymi 1 400 apsisukimų per minutę greičiu.

Energinė klasė

Skalbimo mašinos energijos klasė. Kuo aukštesnė klasė, tuo didesnis produkto energijos vartojimo efektyvumas.

Energijos vartojimo efektyvumo klasė A

Neprilygstamas energijos vartojimo efektyvumas. Ši „Whirlpool“ skalbimo mašina maksimaliai taupo energiją su A energijos klase.

Talpa

Skalbimo mašinos būgno talpa, matuojama kilogramais.

9 kg talpa

Visa jums reikalinga vieta. Šioje „Whirlpool“ skalbimo mašinoje su 9 kg talpos būgnu yra pakankamai vietos jūsų skalbiniams.

Techninės specifikacijos

„Whirlpool“ laisvai pastatomos skalbyklės charakteristikos: balta spalva. Erdvi, didelė 9,0kg talpa. Puikus A energijos vartojimo įvertinimas. Didelis, išteklius taupantis 1400 sūkių per minutę greitis. Išskirtinės „6th SENSE“ technologijos dėka nustatymai dinamiškai pritaikomi kiekvienai atskirai skalbinių įkrovai, užtikrinant optimalią visų skalbinių priežiūrą.

Matmenys

Aukštis
845
Plotis
599
Gylis
643

Konstrukcinės savybės

Montavimo tipas
Laisvai pastatomas
Pakrovimo tipas
Pakraunama iš priekio
Maksimali talpa kg
9
Spalva
Balta
Durų spalva
Juodas ekranas
Ekrano tipas
LCD
Reguliuojamos kojos
Taip - visos
Svoris (kg)
83
EAN kodas
8003437618604
Galia (W)
1700
Maitinimo laido ilgis (cm)
120

Eksploatacinės savybės

Energijos vartojimo efektyvumo klasė
A
Vandens suvartojimas litrais „Eco“ programos metu
45
Svertinis energijos suvartojimas kWh/ 100 darbo ciklų „Eco 40-60“ programos metu
49
Gręžimo greitis (aps./min.) „Eco 40-60“ programos metu
1351
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Akustinis garso lygis
71
Skalbimo šaltame vandenyje parinktis
Taip
Srovė (A)
10
Gręžimo greičio parinktys
Reguliuojama
Pradžios atidėliojimo parinktis
Tęstinis
Atskiros temperatūros reguliavimo parinktys
Tęstinis

Programos

Šilkas 30°
Taip
Vilna
Taip
Greita 30‘
Taip
Antklodės
Taip
Jautriems audiniams
Taip
Skalavimas + gręžimas
Taip
Grėžimas + vandens išleidimas
Taip
Eco 40-60
Taip
20°C
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Produkto informacijos lapas

Lietuvių

Atsisiųsti

Nauja energinė kortelė

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto aprašymas pagal NEL

Lietuvių

Atsisiųsti

Kasdienio naudojimosi vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Sveikatos ir saugaus įrengimo vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui