„Whirlpool“ laisvai pastatomas šaldytuvas-šaldiklis: bešerkšnis - W9 931A KS H

W9 931A KS H | 859991673640
    Juoda/Plienas Juoda/Plienas
Technologijos/ Funkcijos
Talpa
355 l
Valymas ir priežiūra
Energinė klasė Spektras: A - G
Dizainas

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija ir specialios funkcijos, kurios padeda jums išsaugoti maisto šviežumą, ir pagalba pasirenkant automatinius nustatymus.

Dual No Frost

Dvi nepriklausomos šaldymo sistemos „No Frost“ sukuria idealią bešerkšnę aplinką maisto išsaugojimui, užtikrindamos idealią temperatūrą bei drėgmę ir neleisdamos susimaišyti kvapams šaldytuve ir šaldiklyje. Laikykite vaisius ir daržoves bet kur šaldytuve, „Dual No Frost“ išlaiko juos šviežius iki 15 dienų*.
*Remiantis masės sumažėjimu ir vizualia kokybe, testuojant su įprastais vaisiais ir daržovėmis. Atlikti vidiniai bandymai.

6th Sense Precision Control

Technologija, kuri greitai atkuria idealią temperatūrą ir drėgmę.
“6TH SENSE“ technologija nuolatos aptinka temperatūros ir drėgmės svyravimus dėl išorinių priežasčių (t. y. durų atidarymo) ir greitai atstato idealią temperatūrą ir drėgmę optimaliam maisto produktų laikymui šaldytuve ir šaldiklyje. Išvengiama maisto produktų, saugomų šaldiklyje, kokybės suprastėjimo.

Temperatūros įspėjimas

Sukurta tam, kad jums būtų ramu. Temperatūros signalo funkcija įspėja jus, jei padidėja temperatūra jūsų šaldytuve, taip padėdama išvengti galimo maisto sugedimo.

35 dB(A)

35 dB triukšmo lygio šaldytuvas garantuoja ramybę ir tylą virtuvėje.

Greitas atvėsinimas

Greitas atvėsinimas. Kai įdedamas naujas maisto produktas, temperatūra šaldytuve nukrinta iš karto. Integruoti davikliai automatiškai reguliuoja vėsinimo temperatūrą, užtikrindami mažą energijos sunaudojimą ir ilgesnį šviežumą.

Fresh Box+

Vaisiai ir daržovės išlieka švieži iki 15 dienų*.
Stalčius su integruotu drėgmės valdymo slankikliu, leidžiančiu jums išlaikyti vaisius ir daržoves šviežius iki 15 dienų*.
*Remiantis masės sumažėjimu ir vizualia kokybe, testuojant su įprastais vaisiais ir daržovėmis. Atlikti vidiniai bandymai.

Fresh Pad

Kad vaisiai ir daržovės išliktų šviežesni.
Novatoriškas padėklas, integruotas „Fresh Box+“ stalčiuje, užtikrina geriausią maisto produktų išsaugojimą. „Fresh Pad“ pašalina drėgmę iš vaisių ir daržovių ir aktyviai užkerta kelią pavojingų bakterijų kaupimuisi, kad jie išliktų švieži. Tinkleliu vaisiai ir daržovės atskiriami nuo drėgmės, kurią jie laikomi išleidžia, o specialus antibakterinis priedas iki 99,9 procento sumažina pavojingas bakterijas tinklelio paviršiuje*.
* Nepriklausomą bandymą atliko IMSL („Industrial Microbiological Services Ltd“, JK) pagal ISO 22196

„Fast Freeze“ padėklas

Sutrumpinkite savo šviežių maisto produktų užšaldymo laiką iki 30%* dėl aliuminio padėklo. *Vidinis bandymas atliktas taikant standartinę užšaldymo procedūrą plastikiniame maišelyje greitojo radimo dėkle be aliuminio padėklo, palyginti su aliuminio padėklu.

Šoninis LED apšvietimas

Taupus šoninis LED apšvietimas.
Šoninis LED apšvietimas užtikrina tobulą maisto produktų matomumą bet kurioje šaldytuvo dalyje ir leidžia jums sumažinti energijos sunaudojimą.

Elektroninė kontrolės sistema

Tobulos eksploatacinės savybės. Šis „Whirlpool“ šaldytuvas-šaldiklis pasižymi elektronine valdymo sistema, kuri užtikrina tinkamus parametrus visą laiką, garantuodama idealius rezultatus ir temperatūros kontrolę.

LED apšvietimas

Tobulas apšvietimas. Taupus LED apšvietimas tolygiai skleidžia šviesą šaldytuvo viduje, todėl lengviau rasti tai, ko ieškote.

FreezeControl

Užšaldymas be rūpesčių. Šis „Whirlpool“ šaldiklis pasižymi novatoriška technologija „FreezeControl“, kuri veiksmingai apsaugo jūsų maisto skonį ir tekstūrą, taip pat sumažina „nušalimus“ šaldiklyje iki 50 %.

„FreshBox 0°“ skyrius

Papildoma zona šaldytuve, kurioje galite laikyti šviežius maisto produktus, pvz., žuvį ir mėsą maždaug 0 °C temperatūroje.

Juodojo pluošto apdaila

Juodas nerūdijantis plienas: unikali šilta tekstūra, įkvėpta gamtos.

Zen Inverter technologija

Mėgaukitės ramybe savo virtuvėje su optimaliu veikimu esant žemam triukšmo lygiui dėl mūsų šaldytuvų / šaldiklių asortimento su inverteriniu kompresoriaus varikliu.

Talpa

Šaldytuvo-šaldiklio talpa, matuojama litrais.

Durų skirtukas

Jūsų poreikius atitinkanti erdvė.
Šis naujas Whirlpool šaldytuvo dizainas suteikia erdvės ir lankstumo, kad būtų galima patogiai ir lengvai laikyti maistą ir gėrimus.

Butelių laikiklis 2in1

Lentyna „du viename“, skirta laikyti butelius ar maisto produktus.
Naujai suprojektuota butelių lentyna, integruota lentynos gale, kurioje galite saugiai laikyti butelius arba naudoti erdvę kaip įprastą lentyną. Ją galima perkelti prie bet kurios iš lentynų.

Flexi Shelf lentyna

Lentyna, kuri atitinka jūsų poreikius.
„Flexi Shelf“ galima atitraukti, kai reikia sumažinti lentynos gylį, todėl galite žemiau sudėti aukštesnius objektus, pavyzdžiui, butelius ar stiklainius.

Pieno produktų skyrius duryse

Pieno produktų laikymas. Šiame „Whirlpool“ šaldytuve yra speciali erdvi lentyna duryse pieno produktams, kad kvapai ir skoniai nesusimaišytų.

Talpa 340 - 380 l

Visa jums reikalinga erdvė. Šis „Whirlpool“ šaldytuvo-šaldiklio derinys sukurtas taip, kad būtų suteikta visa erdvė, reikalinga norint patogiai laikyti savo maistą ir gėrimus.

Valymas ir priežiūra

Automatinės ir pusiau automatinės parinktys, skirtos užkirsti kelią ledo susidarymui arba jam sumažinti bei užtikrinti lengvesnį valymą.

Easy access stalčius

Kad iš karto rastumėte dažniausiai naudojamus maisto produktus.
Specialus padėklas, kurį galima ištraukti, kad geriau matytumėte ir pasiektumėte dažniausiai naudojamus maisto produktus, laikomus šaldiklyje.

Ventiliacija

Šiame „Whirlpool“ šaldytuve-šaldiklyje yra ventiliatorius, kuris užtikrina sklandų ir tolygų oro paskirstymą prietaiso viduje.

NoFrost

Nereikia atitirpinti. Bešerkšnė technologija sumažina drėgmės lygį šaldiklyje, veiksmingai užkirsdama kelią ledo susidarymui.

Energinė klasė

Šaldytuvo-šaldiklio energijos klasė. Kuo aukštesnė klasė, tuo didesnis produkto energijos vartojimo efektyvumas.

Energijos vartojimo efektyvumo klasė D

Optimalus energijos vartojimo efektyvumas.
Šis „Whirlpool“ prietaisas, turintis D energijos įvertinimą, leis mėgautis puikiu našumu ir optimaliomis energijos sąnaudomis.

Dizainas

Išskirtiniai estetiniai elementai, tokie kaip patogi sąsaja, intuityvus ergonominis valdymas ir kitos patrauklios dizaino funkcijos.

Metal Multi Flow

Aukštos klasės vidaus išvaizda.
Dėl dizaino ir elegantiško aliuminio šaldytuvas atrodo prabangiai net ir iš vidaus.

WCollection Dizainas

„W Collection“ sukurta taip, kad būtų paprasta, gryna. Aukščiausio lygio gaminio dizainas kartu su naujausiomis technologijomis, leidžiančia nesudėtingai integruoti gaminį į jūsų namus ir gyvenimą.

Keičiama durų atidarymo pusė

Jūsų patogumui. Šis „Whirlpool“ šaldytuvas pasižymi abipusėmis durimis, kurių atidarymo pusę galima pakeisti pagal jūsų poreikius.

Techninės specifikacijos

„Whirlpool“ laisvai pastatomo šaldytuvo-šaldiklio charakteristikos: juoda spalva. Bešerkšnė „No Frost“ technologija sumažina drėgmę ir efektyviai apsaugo nuo ledo susidarymo šaldiklio viduje. Jūsų šeimos poreikius atitinkantis aukštas prietaisas. Tvirtos ir elegantiškos stiklo lentynos. Vėdinimą pagerina ventiliatorius, užtikrinantis švelnų ir tolygų oro srautą prietaiso viduje.

Matmenys

Aukštis
2013
Plotis
595
Gylis
655

Eksploatacinės savybės

Energijos vartojimo efektyvumo klasė
D
Vidutinis metinis energijos suvartojimas kilovatvalandėmis per metus (kWh / m)
198
Žvaigždžių kategorija
4
Galia (W)
150
Srovė (A)
1,2
Greito vėsinimo galimybė
Taip
Greito užšaldymo funkcija
Taip
Akustinis garso lygis
35

Konstrukcinės savybės

Montavimo tipas
Laisvai pastatomas
Tipas
Šaldytuvo / šaldiklio kombinacija
Lentynos buteliams
Taip
Šaldymo skyrių tūrio suma
98
Šaldymo pajėgumas (4 žvaigždučių skyrius)
15
Bendras produkto tūris
355
Vėsinimo skyrių tūrio suma
257
Valdymo tipas
Elektroninis
Atitirpinimo procesas šaldytuvo skyriuje
Bešerkšnis
Atitirpinimo procesas šaldiklio skyriuje
Bešerkšnis
Šaldymo stalčių skaičius
2
Reguliuojamos kojos
Taip- tik priekinės
Bešerkšnė sistema
Pilnas
Atidarytų šaldiklio durų indikatorius
Taip
Temperatūros zonų skaičius
2
Šaldiklio skyriaus reguliuojamų lentynų skaičius
3
Šaldiklio skyriaus lentynų skaičius
4
Įspėjamasis signalas / gedimas
Vaizdinis ir garsinis
Spalva
Juoda/Plienas
EAN kodas
8003437904769
Elektros laido ilgis (cm)
160
Durų dekoro plokštė
Nėra galimybės
Šaldytuvo skyrius su vandens nutekėjimo sistema
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Produkto informacijos lapas

Lietuvių

Atsisiųsti

Nauja energinė kortelė

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto aprašymas pagal NEL

Lietuvių

Atsisiųsti

Kasdienio naudojimosi vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Sveikatos ir saugaus įrengimo vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui