„Whirlpool“ laisvai pastatomas šaldytuvas-šaldiklis: bešerkšnis - W9 921D MX H 2

W9 921D MX H 2 | 859991613010 | Produkto aprašymas
    Veidrodinė / nerūdijančio plieno Veidrodinė / nerūdijančio plieno
Technologijos/ Funkcijos
Talpa
348 l
Valymas ir priežiūra
Energinė klasė Spektras: A+++ - D
Dizainas

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija ir specialios funkcijos, kurios padeda jums išsaugoti maisto šviežumą, ir pagalba pasirenkant automatinius nustatymus.

Dual No Frost

Dvi nepriklausomos šaldymo sistemos „No Frost“ sukuria idealią bešerkšnę aplinką maisto išsaugojimui, užtikrindamos idealią temperatūrą bei drėgmę ir neleisdamos susimaišyti kvapams šaldytuve ir šaldiklyje. Laikykite vaisius ir daržoves bet kur šaldytuve, „Dual No Frost“ išlaiko juos šviežius iki 15 dienų*.
*Remiantis masės sumažėjimu ir vizualia kokybe, testuojant su įprastais vaisiais ir daržovėmis. Atlikti vidiniai bandymai.

6th Sense Precision Control

Technologija, kuri greitai atkuria idealią temperatūrą ir drėgmę.
“6TH SENSE“ technologija nuolatos aptinka temperatūros ir drėgmės svyravimus dėl išorinių priežasčių (t. y. durų atidarymo) ir greitai atstato idealią temperatūrą ir drėgmę optimaliam maisto produktų laikymui šaldytuve ir šaldiklyje. Išvengiama maisto produktų, saugomų šaldiklyje, kokybės suprastėjimo.

Temperatūros įspėjimas

Sukurta tam, kad jums būtų ramu. Temperatūros signalo funkcija įspėja jus, jei padidėja temperatūra jūsų šaldytuve, taip padėdama išvengti galimo maisto sugedimo.

Greitas atvėsinimas

Greitas atvėsinimas. Kai įdedamas naujas maisto produktas, temperatūra šaldytuve nukrinta iš karto. Integruoti davikliai automatiškai reguliuoja vėsinimo temperatūrą, užtikrindami mažą energijos sunaudojimą ir ilgesnį šviežumą.

Fresh Box+

Vaisiai ir daržovės išlieka švieži iki 15 dienų*.
Stalčius su integruotu drėgmės valdymo slankikliu, leidžiančiu jums išlaikyti vaisius ir daržoves šviežius iki 15 dienų*.
*Remiantis masės sumažėjimu ir vizualia kokybe, testuojant su įprastais vaisiais ir daržovėmis. Atlikti vidiniai bandymai.

Fresh Pad

Kad vaisiai ir daržovės išliktų šviežesni.
Novatoriškas padėklas, integruotas „Fresh Box+“ stalčiuje, užtikrina geriausią maisto produktų išsaugojimą. „Fresh Pad“ pašalina drėgmę iš vaisių ir daržovių ir aktyviai užkerta kelią pavojingų bakterijų kaupimuisi, kad jie išliktų švieži. Tinkleliu vaisiai ir daržovės atskiriami nuo drėgmės, kurią jie laikomi išleidžia, o specialus antibakterinis priedas iki 99,9 procento sumažina pavojingas bakterijas tinklelio paviršiuje*.
* Nepriklausomą bandymą atliko IMSL („Industrial Microbiological Services Ltd“, JK) pagal ISO 22196

Šoninis LED apšvietimas

Taupus šoninis LED apšvietimas.
Šoninis LED apšvietimas užtikrina tobulą maisto produktų matomumą bet kurioje šaldytuvo dalyje ir leidžia jums sumažinti energijos sunaudojimą.

Elektroninė kontrolės sistema

Tobulos eksploatacinės savybės. Šis „Whirlpool“ šaldytuvas-šaldiklis pasižymi elektronine valdymo sistema, kuri užtikrina tinkamus parametrus visą laiką, garantuodama idealius rezultatus ir temperatūros kontrolę.

LED apšvietimas

Tobulas apšvietimas. Taupus LED apšvietimas tolygiai skleidžia šviesą šaldytuvo viduje, todėl lengviau rasti tai, ko ieškote.

FreezeControl

Užšaldymas be rūpesčių. Šis „Whirlpool“ šaldiklis pasižymi novatoriška technologija „FreezeControl“, kuri veiksmingai apsaugo jūsų maisto skonį ir tekstūrą, taip pat sumažina „nušalimus“ šaldiklyje iki 50 %.

FreshBox 0°

Išlaiko jūsų subtiliausio maisto šviežumą ilgiau!
Papildoma zona šaldytuve, kurioje galite laikyti subtiliausius maisto produktus, pvz., žuvį, sūrį ir mėsą maždaug 0 °C temperatūroje.

Talpa

Šaldytuvo-šaldiklio talpa, matuojama litrais.

Butelių laikiklis 2in1

Lentyna „du viename“, skirta laikyti butelius ar maisto produktus.
Naujai suprojektuota butelių lentyna, integruota lentynos gale, kurioje galite saugiai laikyti butelius arba naudoti erdvę kaip įprastą lentyną. Ją galima perkelti prie bet kurios iš lentynų.

Valymas ir priežiūra

Automatinės ir pusiau automatinės parinktys, skirtos užkirsti kelią ledo susidarymui arba jam sumažinti bei užtikrinti lengvesnį valymą.

Easy access stalčius

Kad iš karto rastumėte dažniausiai naudojamus maisto produktus.
Specialus padėklas, kurį galima ištraukti, kad geriau matytumėte ir pasiektumėte dažniausiai naudojamus maisto produktus, laikomus šaldiklyje.

Ventiliacija

Šiame „Whirlpool“ šaldytuve-šaldiklyje yra ventiliatorius, kuris užtikrina sklandų ir tolygų oro paskirstymą prietaiso viduje.

NoFrost

Nereikia atitirpinti. Bešerkšnė technologija sumažina drėgmės lygį šaldiklyje, veiksmingai užkirsdama kelią ledo susidarymui.

Energinė klasė

Šaldytuvo-šaldiklio energijos klasė. Kuo aukštesnė klasė, tuo didesnis produkto energijos vartojimo efektyvumas.

EnergySaving

Itin greitas temperatūros atstatymas. Novatoriška „EnergySaving“ technologija pasižymi itin greitu temperatūros atkūrimu, užtikrindama nedidelį energijos sunaudojimą ir ilgesnį šviežumą.

Atostogų rėžimas

Atostogos be rūpesčių. Atostogų režimas leidžia jums nustatyti šaldytuvą-šaldiklį budėjimo režimu, kol jūs atostogaujate.

Dizainas

Išskirtiniai estetiniai elementai, tokie kaip patogi sąsaja, intuityvus ergonominis valdymas ir kitos patrauklios dizaino funkcijos.

WCollection Dizainas

„W Collection“ sukurta taip, kad būtų paprasta, gryna. Aukščiausio lygio gaminio dizainas kartu su naujausiomis technologijomis, leidžiančia nesudėtingai integruoti gaminį į jūsų namus ir gyvenimą.

Keičiama durų atidarymo pusė

Jūsų patogumui. Šis „Whirlpool“ šaldytuvas pasižymi abipusėmis durimis, kurių atidarymo pusę galima pakeisti pagal jūsų poreikius.

Dotyk Touch ekranas

Novatoriška „Dotyk“ jutiklinėvartotojo sąsaja su tiesioginės prieigos jutikliniais mygtukais ir dviem atskirais ekranais leidžia lengvai nustatyti šaldiklio ir šaldytuvo temperatūrą, taip pat rodydama laipsnius.

Techninės specifikacijos

„Whirlpool“ laisvai pastatomo šaldytuvo-šaldiklio charakteristikos: „Inox“ spalva. Bešerkšnė „No Frost“ technologija sumažina drėgmę ir efektyviai apsaugo nuo ledo susidarymo šaldiklio viduje. Jūsų šeimos poreikius atitinkantis aukštas prietaisas. Tvirtos ir elegantiškos stiklo lentynos. Vėdinimą pagerina ventiliatorius, užtikrinantis švelnų ir tolygų oro srautą prietaiso viduje.

Matmenys

Aukštis
2013
Plotis
595
Gylis
655
Bendra šaldiklio talpa (l)
122
Šaldytuvo bendra talpa (l)
266

Eksploatacinės savybės

Energijos efektyvumo klasė
A++
Metinis elektros suvartojimas (kWh per metus)
271
Žvaigždžių kategorija
4
Temperatūros kilimo laikas (val.)
16
Laikymo laikotarpis dingus elektrai (val.)
16
Galia (W)
150
Srovė (A)
1,2
Greito vėsinimo galimybė
Taip
Greito šaldymo funkcija
Taip
Triukšmo lygis (dB (A) 1 pW)
42

Konstrukcinės savybės

Montavimo tipas
Laisvai pastatomas
Tipas
Šaldytuvo / šaldiklio kombinacija
Lentynos buteliams
Taip
Grynoji šaldiklio talpa (l)
97
Šaldymo pajėgumas (kg/24 val.)
13
Bendra grynoji įrenginio talpa (l)
348
Grynoji šaldytuvo talpa (l)
251
Valdymo tipas
Elektroninis
Atitirpinimo procesas šaldytuvo skyriuje
Bešerkšnis
Atitirpinimo procesas šaldiklio skyriuje
Bešerkšnis
Šaldymo stalčių skaičius
2
Reguliuojamos kojos
Taip- tik priekinės
Bešerkšnė sistema
Pilnas
Atidarytų šaldiklio durų indikatorius
Taip
Temperatūros zonų skaičius
2
Šaldiklio skyriaus reguliuojamų lentynų skaičius
3
Šaldiklio skyriaus lentynų skaičius
4
Įspėjamasis signalas / gedimas
Vaizdinis ir garsinis
Spalva
Veidrodinė / nerūdijančio plieno
EAN kodas
8003437903441
Elektros laido ilgis (cm)
160
Durų dekoro plokštė
Nėra galimybės
Šaldytuvo skyrius su vandens nutekėjimo sistema
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Montavimas - prijungimas

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto informacija

Lietuvių

Atsisiųsti

Energinė kortelė

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto aprašymas

Lietuvių

Atsisiųsti

Naudojimas ir priežiūra

Lietuvių

Atsisiųsti

Sveikatos ir saugaus įrengimo vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui