• Pradžia
  • Orkaitės
  • „Whirlpool“ įmontuojama elektrinė orkaitė: savaiminis išsivalymas - W11I OP1 4S2 H

„Whirlpool“ įmontuojama elektrinė orkaitė: savaiminis išsivalymas - W11I OP1 4S2 H

W11I OP1 4S2 H | 859991574290 | Produkto aprašymas
Gaminimo funkcijos
Technologijos/ Funkcijos
Valymas ir priežiūra
Talpa
73 l
Energinė klasė Spektras: A+++ - D

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Gaminimo funkcijos

Galimų gaminimo funkcijų skaičius.

Multifunkction 8

Įvairūs gaminimo metodai. Funkcija „Multifunction 8“ leidžia pasirinkti iš lanksčių gaminimo variantų, kad bet kokiu atveju gautumėte tobulus rezultatus.

6th SENSE tehnologija

Daugiau jokio spėliojimo. Tiesiog pasirinkite savo receptus ir leiskite, kad „6th SENSE“ kaskart tobulai viską pagamintų. Iki 100 gaminimo derinių, sudarytų taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir mitybą, su visapusiška pagalba gaminant.

Ready2cook

Nereikia įkaitinti iš anksto. Funkcija „Ready2Cook“ naudoja galingą konvekcinę sistemą, kad greitai pasiektų reikiamą temperatūrą, ir orkaitės visiškai nereikia įkaitinti iš anksto.

Cook4

„Cook4“ funkcija pasižymi unikaliu lankstumo lygiu, kuris leidžia naudotojams iškepti iki keturių patiekalų tuo pačiu metu taip, kad skoniai ar kvapai nesusimaišytų.

Cook3

Jokio kvapų susimaišymo. Naudodamiesi novatoriška funkcija „Cook3“, galite vienu metu gaminti iki trijų atskirų patiekalų, o aromatai tuo metu nesusimaišo.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija ir specialios funkcijos, skirtos padėti jums paruošti skanius patiekalus, trumpesnis gaminimo laikas ir pagalba pasirenkant automatinius nustatymus.

6thSenseLive aplikacija

Absoliuti kontrolė – bet kur ir bet kada. Mūsų „6thSenseLive“ programėlė leidžia jums patogiai ir intuityviai valdyti orkaitę, kad ir kur bebūtumėte. Lengvai pasiekite visus savo prietaiso nustatymus ir programas bei stebėkite ciklo eigą iš bet kurios vietos. Dabar pradėkite gaminti tik vienu palietimu."

SteamSense+

Šilumos ir 100% žemos temperatūros garų derinys daržovėms ir subtiliems receptams ruošti.

Konvekcija

Išsaugokite skonį. Konvekcijos dėka, orkaitėje įkaitintas oras cirkuliuoja naudojant naujovišką konvekcijos sistemą, suteikiančią sultingus gaminimo rezultatus.

SmartClean

Paprastas valymas, nekenkiantis aplinkai. Novatoriška technologija „SmartClean“ kruopščiai ir veiksmingai išvalo jūsų orkaitę per 30 minučių be jokių valiklių. Tiesiog į orkaitės ertmę įpilkite 200 ml vandens, paleiskite ciklą „SmartClean“, tuomet nušluostykite sausa šluoste.

W kolekcijos estetika

Dizaino šedevras. „Whirlpool“ supranta meistriškumo ir atidžiai ištobulintų detalių svarbą. Nesenstantis „W“ kolekcijos dizainas papildo bet kokio stiliaus virtuvę, o derantys prietaisai puikiai įsilieja tarp kitų ir sukuria akį traukiantį didingą vaizdą. Net ir atspindintys paviršiai sukurti taip, kad būtų lengva valyti, taigi nebereikia jaudintis dėl pirštų atspaudų ir dėmių. Nuo chromuoto platinos logotipo iki dažyto stiklo ir rafinuotos metalo juostos nuo krašto iki krašto, kiekviena detalė sukurta taip, kad džiugintų ir leistų mėgautis visiška „Whirlpool“ patirtimi.

Elektroninis valdymas

Elektroninis temperatūros valdymas.

MySmartDisplay

Intuityvi, paprasta ir lengvai suprantama sąsaja, kuri padeda naudotojams tapti geresniems ir labiau įkvėptiems virėjams. Paprasčiausiai pasirinkus vieną iš daugelio gaminimo derinių, „MySmartDisplay‘ naudotojams realiu laiku pateikia nurodymus kiekvieno etapo metu nuo pradžios iki pat pabaigos.

Slankios lentynos

Sklandūs judesiai. Ši „Whirlpool“ orkaitė yra su švelniai slankiojamomis lentynomis, kurios palengvina naudojimąsi.

Šaltos durys

Šio prietaiso naujoviškas „Cool Safe Door“ dizainas suteikia papildomą saugumą vaikams, esantiems virtuvėje.

Valymas ir priežiūra

Pažangios valymo programos ir parinktys, taip pat lengvai valoma vidinė ir išorinė danga.

SmartClean

Paprastas valymas, nekenkiantis aplinkai. Novatoriška technologija „SmartClean“ kruopščiai ir veiksmingai išvalo jūsų orkaitę per 30 minučių be jokių valiklių. Tiesiog į orkaitės ertmę įpilkite 200 ml vandens, paleiskite ciklą „SmartClean“, tuomet nušluostykite sausa šluoste.

Talpa

Orkaitės talpa, matuojama litrais.

XXL talpa

Visa jums reikalinga vieta. XXL dydžio orkaitės ertmės tūris yra 73 litrai ir yra galimos 5 skirtingos lentynų padėtys.

Energinė klasė

Orkaitės energijos klasė. Kuo aukštesnė klasė, tuo didesnis produkto energijos vartojimo efektyvumas.

Energinė klasė

Puikus energijos taupymas. A / A+ energijos klasės orkaitės pasižymi puikiu energijos taupymo lygiu, užtikrindamos mažesnes sąnaudas ir sutaupydamos jūsų išlaidas energijai.

Energinė klasė A+

Didesnis energijos efektyvumas.
Dėl A+ energijos klasės šis „Whirlpool“ prietaisas leis jums mėgautis idealiais rezultatais ir puikiu energijos sunaudojimu.

Techninės specifikacijos

„Whirlpool“ įmontuojamos orkaitės charakteristikos: „SteamClean“ technologija veikia savaiminio išsivalymo ciklu, kuris vienu mygtuko paspaudimu užtikrina puikius valymo rezultatus. Pažangi elektros technologija užtikrina energijos taupymą gaminant maistą. Halogeninė lempa leidžia efektyviau naudoti energiją. Išskirtinė „6th SENSE“ technologija leidžia pasirinkti daugybę iš anksto užprogramuotų receptų, orkaitė automatiškai sureguliuos maisto gaminimo, temperatūros ir laiko nustatymus, kurie užtikrins puikius rezultatus. „Ready2Cook“ funkcija tinkamai temperatūrai pasiekti naudoja galingą konvekcijos sistemą, todėl nereikia atlikti išankstinio įkaitinimo.

Matmenys

Aukštis
595
Plotis
595
Gylis
564

Konstrukcinės savybės

Tipas
Elektrinis
Naudojamas tūris (ertmės) (l)
73
Integruota valymo sistema
Hidrolizė
Valdymo tipas
Elektroninis
Spalva
Tamsiai pilkas
EAN kodas
8003437835254
Galia (W)
3650
Konstrukcijos tipas
Įmontuojamas
Maitinimo laido ilgis (cm)
90
Orkaitės bėgeliai
Skardos
Laiko nustatymo parinktys
Start ir Stop

Eksploatacinės savybės

Energijos efektyvumo klasė
A+
Įprastas energijos suvartojimas (kWh)
0.91
Energijos suvartojimas priverstinės oro konvekcijos atveju (kWh)
0.7
Srovė (A)
16
Laiko kontrolė
Elektroninis

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Produkto informacija

Lietuvių

Atsisiųsti

Energinė kortelė

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto aprašymas

Lietuvių

Atsisiųsti

Naudojimas ir priežiūra

Lietuvių

Atsisiųsti

Kasdienio naudojimosi vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Sveikatos ir saugaus įrengimo vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui