„Whirlpool“ laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė: „Inox“ spalva - MWSC 833 SX

MWSC 833 SX | 859991663140
    Nerūdijančio plieno Nerūdijančio plieno
Gaminimo funkcijos
Technologijos/ Funkcijos
Sveikas gaminimas
Talpa
33 l
Dizainas

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Gaminimo funkcijos

Galimų gaminimo funkcijų skaičius.

Crisp

Neįveikiamas traškumas. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės funkcija „Crisp“ ir speciali keptuvė leidžia jums bet kada iškepti traškiausias picas, pyragus ar apkepus.

Dual Crisp

Naudodami „DualCrisp“, mėgaukitės nepakartojamu traškumu iš išorės ir maloniu minkštumu viduje. Išskirtinė „Whirlpool“ technologija. Du mikrobangų sklaidos taškai, kurie visiškai apsupa maistą ir iškepa tolygiai ir iš apačios.

JetDefrost

Greitas atitirpinimas. Naudokitės unikalia sistema „JetDefrost 3D“, kad veiksmingai ir lengvai atitirpintumėte maistą savo mikrobangų krosnelėje.

Oro cirkuliacija

Išsaugokite skonį. Dėl technologijos „Forced Air“ įkaitintas oras cirkuliuojamas jūsų mikrobangų krosnelės viduje naudojant novatorišką konvekcinę sistemą, kuri garantuoja jums drėgnus, sultingus patiekalus.

Tešlos kildinimas

Tobulas mielių paruošimas duonai ir tešlai su „DoughRising“ funkcija. Speciali programa, kuri palaiko „Maxi Chef“ stabilią vidinę 30° temperatūrą, kuri ideali mielėms kildinti.

Precision Bake

Gaminkite net ir sudėtingiausius patiekalus, naudodamiesi „PrecisionBake“. Itin tikslūs kaitros nustatymai su 5 laipsnių pakopomis, kad galėtumėte pasirinkti idealią temperatūrą bet kokiam patiekalui. Tobulai tinka ruošti patiekalus kaip profesionalams.

Jogurto funkcija

Gaminkite sveikesnius užkandžius, naudodamiesi funkcija „YOGURT“. Speciali funkcija, skirta fermentuoti jogurtus ir padidinti maistines savybes.

BreadDefrost

Visuomet šviežia duona. Pasirinkę mikrobangų krosnelės duonos atitirpinimo nustatymą, galite mėgautis iš šaldiklio išimta šviežia duona vos vienu palietimu.

JetGrill

Lengvas kepimas. Programa „JetGrill“ leidžia akimirksniu mėgautis skaniais keptais patiekalais.

Pašildymo funkcija

Greitesnis pakartotinis pašildymas. Naudodamiesi pašildymo funkcija, mėgaukitės pašildytais patiekalais per kelias minutes.

Šilumos palaikymas

Šilta ir patogu. Šilumos palaikymo funkcija šioje „Whirlpool“ mikrobangų krosnelėje užtikrina, kad jūsų maistas išliktų šiltas iki 4 valandų, apsaugodama jį nuo išdžiūvimo, kad galėtumėte mėgautis patiekalais tada, kada norite.

Reheat&Defrost

Mėgaukitės skoniu. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės funkcija „Reheat&Defrost“ leidžia jums visuomet mėgautis šviežiai pagaminto patiekalo skoniu ir aromatu.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija ir specialios funkcijos, skirtos padėti jums paruošti skanius patiekalus, trumpesnis gaminimo laikas ir pagalba pasirenkant automatinius nustatymus.

Jet Start

Nepaprastas pašildymo greitis. Funkcija „JetStart“ pagreitina krosnelės įkaitimą per 30 sekundžių, užtikrindama idealią temperatūrą, kad galėtumėte pašildyti maistą su didesniu kiekiu skysčio, pavyzdžiui, sriubas ar gėrimus.

ChefMenu

100 receptų vos vienu palietimu. Pasirinkite vieną iš 100 iš anksto nustatytų receptų ir jūsų mikrobangų krosnelė automatiškai sureguliuos gaminimą ir nustatys temperatūrą ir laiko nustatymus, nuolatos stebėdama jūsų patiekalus, kad užtikrintų tobulus rezultatus.

Jet Menu

Paruošti naudoti nustatymai. „Jet“ meniu pateikiami iš anksto užprogramuoti nustatymai greitam šaldytų produktų paruošimui. Tiesiog pasirinkite produkto tipą, įveskite svorį ir jūsų mikrobangų krosnelė padarys likusį darbą.

3D technologija

Iškepta tobulai. Revoliucinė 3D technologijų sistema užtikrina tolygų karščio paskirstymą per visiškai trimatę karščio paskirstymo sistemą, kad visuomet galėtumėte mėgautis tolygiai iškeptais patiekalais vos vienu mygtuko paspaudimu.

Užraktas nuo vaikų

Pirmiausia saugumas. Ši „Whirlpool“ mikrobangų krosnelė pasižymi užrakto nuo vaikų sistema, kad mažyliai netyčia nepasinaudotų šiuo prietaisu.

Auto Clean

Norėdamas išvalyti vidinę ertmę, naudotojas tiesiog turi į mikrobangų krosnelės vidų įdėti dubenį su vandeniu ir pasirinkti funkciją. Natūrali garų galia atmirkys maisto likučius vos per kelias minutes, paruošdama juos nuvalyti.

Sveikas gaminimas

Patiekalų gaminimo garuose parinktys arba programos.

Crisp

Neįveikiamas traškumas. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės funkcija „Crisp“ ir speciali keptuvė leidžia jums bet kada iškepti traškiausias picas, pyragus ar apkepus.

Crispfry

Iškepa skanūs malonios tekstūros patiekalai, tačiau aliejaus reikia nedaug arba visai nereikia, todėl tai dar sveikiau nei kepant keptuvėje.

Talpa

Mikrobangų krosnelės talpa, matuojama litrais.

XXL talpa

Visa jums reikalinga vieta. Ši „Whirlpool“ mikrobangų krosnelė pasižymi XXL dydžio ertme, kurioje yra pakankamai vietos jūsų kulinariniams kūriniams.

Dizainas

Išskirtiniai estetiniai elementai, tokie kaip patogi sąsaja, intuityvus ergonominis valdymas ir kitos patrauklios funkcijos.

XXL ekranas

Intuityviai nustatykite tobulą gaminimo metodą naudodamiesi XXL dydžio ekranu. „Supreme Chef“ pasižymi didžiausiu tekstiniu ekranu rinkoje, sukurtu tam, kad užtikrintų visiškai lengvą naudojimą viso gaminimo proceso metu.

Techninės specifikacijos

„Whirlpool“ laisvai pastatomos mikrobangų krosnelės charakteristikos: išskirtinė talpa. Kombinuota technologija, užtikrinanti plačias tradicinės orkaitės maisto ruošimo galimybes. „Crisp“ funkcija suteikia galimybę idealiai kepti pyragus, picas, apkepus. „Jet Defrost“ funkcija užtikrina ypač greitą ir tolygų atšildymą.

Matmenys

Aukštis
373
Plotis
490
Gylis
540

Konstrukcinės savybės

Talpa (l)
33
Durų anga
Atidarymas žemyn
Durų atidarymo režimas
Atvertimas žemyn
Spalva
Nerūdijančio plieno
Ekrano tipas
LED
Vaikų užraktas
Taip
Kepsninės grotelės
Taip
Grotelių tipas
Kaitinimo elementas
EAN kodas
8003437642968
Laikrodis
Taip
Galia (W)
2000
Konstrukcijos tipas
Laisvai pastatomas
Valdymo tipas
Elektroninis
Elektros laido ilgis (cm)
100
Sukamoji lėkštė
Taip, sustabdoma
Sukamosios lėkštės diametras (mm)
360

Eksploatacinės savybės

Gaminimo tipas
MW-Kombinuotas
Didžiausia mikrobangų krosnelės galia (W)
900
Kepsninės galia (W)
1200
Papildomas gaminimo būdas- įprastas
Taip
Srovė (A)
10
Papildomas gaminimo būdas- konvekcija
Taip
Papildomas kepimo būdas- grilis
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Naudojimosi instrukcija

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto aprašymas

Lietuvių

Atsisiųsti

Kasdienio naudojimosi vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui