„Whirlpool“ įmontuojama mikrobangų krosnelė: nerūdijančio plieno spalva - W9 MD260 IXL

W9 MD260 IXL | 859991544610
    Nerūdijančio plieno Nerūdijančio plieno
Gaminimo funkcijos
Technologijos/ Funkcijos
Sveikas gaminimas
Talpa
31 l
Dizainas

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Gaminimo funkcijos

Galimų gaminimo funkcijų skaičius.

Crisp

Neįveikiamas traškumas. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės funkcija „Crisp“ ir speciali keptuvė leidžia jums bet kada iškepti traškiausias picas, pyragus ar apkepus.

Garai

Sveiki garuose gaminti patiekalai bet kuriuo metu. Garų technologija garantuoja sveikiausius ir skaniausius patiekalus vos vienu palietimu.

JetDefrost

Greitas atitirpinimas. Naudokitės unikalia sistema „JetDefrost 3D“, kad veiksmingai ir lengvai atitirpintumėte maistą savo mikrobangų krosnelėje.

Oro cirkuliacija

Išsaugokite skonį. Dėl technologijos „Forced Air“ įkaitintas oras cirkuliuojamas jūsų mikrobangų krosnelės viduje naudojant novatorišką konvekcinę sistemą, kuri garantuoja jums drėgnus, sultingus patiekalus.

Tešlos kildinimas

Tobulas mielių paruošimas duonai ir tešlai su „DoughRising“ funkcija. Speciali programa, kuri palaiko „Maxi Chef“ stabilią vidinę 30° temperatūrą, kuri ideali mielėms kildinti.

BreadDefrost

Visuomet šviežia duona. Pasirinkę mikrobangų krosnelės duonos atitirpinimo nustatymą, galite mėgautis iš šaldiklio išimta šviežia duona vos vienu palietimu.

Pašildymo funkcija

Greitesnis pakartotinis pašildymas. Naudodamiesi pašildymo funkcija, mėgaukitės pašildytais patiekalais per kelias minutes.

Šilumos palaikymas

Šilta ir patogu. Šilumos palaikymo funkcija šioje „Whirlpool“ mikrobangų krosnelėje užtikrina, kad jūsų maistas išliktų šiltas iki 4 valandų, apsaugodama jį nuo išdžiūvimo, kad galėtumėte mėgautis patiekalais tada, kada norite.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija ir specialios funkcijos, skirtos padėti jums paruošti skanius patiekalus, trumpesnis gaminimo laikas ir pagalba pasirenkant automatinius nustatymus.

6thSenseLive aplikacija

Intuityvi pagalba iš „6thSenseLive“ programėlės naudotojams suteikia išsamias instrukcijas, įprastus receptus paversdama mikrobangų krosnelėje pagamintais šedevrais. Ji sužino, ką naudotojas mėgsta, tuomet pasiūlo receptų ir naudingų užuominų, kad kiekvienas patiekalas būtų iškeptas tobulai.

iXelium

Ilgalaikis blizgesys. Revoliucinė „iXelium“ technologija apsaugo jūsų mikrobangų krosnelę nuo įbrėžimų ir korozijos, kad ji visuomet spindėtų. Ir labai lengva valyti: jums tereikia vandens ir minkštos šluostės.

Jet Start

Nepaprastas pašildymo greitis. Funkcija „JetStart“ pagreitina krosnelės įkaitimą per 30 sekundžių, užtikrindama idealią temperatūrą, kad galėtumėte pašildyti maistą su didesniu kiekiu skysčio, pavyzdžiui, sriubas ar gėrimus.

SmartDisplay

„SmartDisplay“ yra intuityvi, lengva naudoti sąsaja, kuri naudotojams leidžia palaikyti ryšį su jų W9 mikrobangų krosnele. 16 milijonų spalvų 3,5 col. jutiklinis ekranas (480 x 320 pikselių) su keturiais jutikliniais davikliais ir „Wi-FI“ ryšiu pasižymi lengvesniu valdymu ir programavimu, o TFT ekrane pateikiami aukštos raiškos vaizdai su polifoniniu garsu, kad jūsų patirtis gaminant būtų nepakartojama.

Kvarcinis grilis

Ideali gaminimo patirtis. Kvarcinis grilis pašildo ir kepa jūsų patiekalus greičiau nei tradicinis infraraudonųjų spindulių grilis. Tai taupo išteklius, mažina išlaidas energijai ir automatiškai išsivalo.

3D technologija

Iškepta tobulai. Revoliucinė 3D technologijų sistema užtikrina tolygų karščio paskirstymą per visiškai trimatę karščio paskirstymo sistemą, kad visuomet galėtumėte mėgautis tolygiai iškeptais patiekalais vos vienu mygtuko paspaudimu.

Užraktas nuo vaikų

Pirmiausia saugumas. Ši „Whirlpool“ mikrobangų krosnelė pasižymi užrakto nuo vaikų sistema, kad mažyliai netyčia nepasinaudotų šiuo prietaisu.

Auto Clean

Norėdamas išvalyti vidinę ertmę, naudotojas tiesiog turi į mikrobangų krosnelės vidų įdėti dubenį su vandeniu ir pasirinkti funkciją. Natūrali garų galia atmirkys maisto likučius vos per kelias minutes, paruošdama juos nuvalyti.

„6th Sense“ meniu

Paruošti naudoti receptai. Pasirinkite vieną iš 62 automatinių receptų, o jūsų orkaitė automatiškai parinks geriausią funkciją ir pakoreguos temperatūrą arba galios lygį bei laiko nustatymus, nuolat stebėdama patiekalus, kad užtikrintų puikius rezultatus.

Sveikas gaminimas

Patiekalų gaminimo garuose parinktys arba programos.

Crisp

Neįveikiamas traškumas. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės funkcija „Crisp“ ir speciali keptuvė leidžia jums bet kada iškepti traškiausias picas, pyragus ar apkepus.

Garai

Sveiki garuose gaminti patiekalai bet kuriuo metu. Garų technologija garantuoja sveikiausius ir skaniausius patiekalus vos vienu palietimu.

Pasta ir ryžiai

Gaminimas garuose be pastangų. Prie šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės pridedamas garintuvo indas, su kuriuo galite mėgautis puikiais garuose virtais makaronais, ryžiais ar daržovėmis vos per kelias minutes.

Crispfry

Iškepa skanūs malonios tekstūros patiekalai, tačiau aliejaus reikia nedaug arba visai nereikia, todėl tai dar sveikiau nei kepant keptuvėje.

Talpa

Mikrobangų krosnelės talpa, matuojama litrais.

31 litro talpa

Daugiau vietos jūsų kulinariniams kūriniams. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės talpa yra net 31 litras, todėl jums visuomet užteks vietos išbandant naujus receptus.

Dizainas

Išskirtiniai estetiniai elementai, tokie kaip patogi sąsaja, intuityvus ergonominis valdymas ir kitos patrauklios funkcijos.

iXelium

Ilgalaikis blizgesys. Revoliucinė „iXelium“ technologija apsaugo jūsų mikrobangų krosnelę nuo įbrėžimų ir korozijos, kad ji visuomet spindėtų. Ir labai lengva valyti: jums tereikia vandens ir minkštos šluostės.

Techninės specifikacijos

„Whirlpool“ įmontuojamos mikrobangų krosnelės charakteristikos: nerūdijančio plieno spalva. Išskirtinė talpa. Kombinuota technologija, užtikrinanti plačias tradicinės orkaitės maisto ruošimo galimybes. Išskirtinė „6th SENSE“ technologija įgalina automatinį trukmės, temperatūros ir energijos vartojimo nustatymą gaminant maistą. „Crisp“ funkcija suteikia galimybę idealiai kepti pyragus, picas, apkepus.

Matmenys

Aukštis
385
Plotis
595
Gylis
514
Nišos gylis
550
Maksimalus nišos aukštis
380
Mažiausias nišos aukštis
380
Maksimalus nišos plotis
568
Mažiausias nišos plotis
556

Konstrukcinės savybės

Talpa (l)
31
Durų anga
Atidarymas žemyn
Durų atidarymo režimas
Atvertimas žemyn
Spalva
Nerūdijančio plieno
Ekrano tipas
TFT
Vaikų užraktas
Taip
Lėkštės gaubtas
Taip
Kepsninės grotelės
Taip
Grotelių tipas
Kvarcinis
EAN kodas
8003437396151
Laikrodis
Taip
Galia (W)
2300
Konstrukcijos tipas
Įmontuojamas
Valdymo tipas
Elektroninis
Elektros laido ilgis (cm)
135
Laikmatis
Taip
Sukamoji lėkštė
Taip
Sukamosios lėkštės diametras (mm)
325

Eksploatacinės savybės

Gaminimo tipas
MW-Kombinuotas
Didžiausia mikrobangų krosnelės galia (W)
1000
Kepsninės galia (W)
800
Srovė (A)
10
Papildomas gaminimo būdas- konvekcija
Taip
Papildomas kepimo būdas- grilis
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Produkto aprašymas

Lietuvių

Atsisiųsti

Naudojimas ir priežiūra

Lietuvių

Atsisiųsti

Kasdienio naudojimosi vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Sveikatos ir saugaus įrengimo vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui