„Whirlpool“ įmontuojama mikrobangų krosnelė: balta spalva - AMW 730/WH

AMW 730/WH | 858773001940
    Balta Balta
Gaminimo funkcijos
Technologijos/ Funkcijos
Sveikas gaminimas
Talpa
31 l
Dizainas

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Gaminimo funkcijos

Galimų gaminimo funkcijų skaičius.

Crisp

Neįveikiamas traškumas. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės funkcija „Crisp“ ir speciali keptuvė leidžia jums bet kada iškepti traškiausias picas, pyragus ar apkepus.

Grilis

Greitas kepimas ant grotelių, greitesnis valymas. Jūsų mikrobangų krosnelės galinga grilio funkcija pasiekia tokių pačių skanių rezultatų kaip ir tradicinė orkaitė. Groteles galima pakreipti, todėl valymas tampa lengvesnis.

JetDefrost

Greitas atitirpinimas. Naudokitės unikalia sistema „JetDefrost 3D“, kad veiksmingai ir lengvai atitirpintumėte maistą savo mikrobangų krosnelėje.

Pašildymo funkcija

Greitesnis pakartotinis pašildymas. Naudodamiesi pašildymo funkcija, mėgaukitės pašildytais patiekalais per kelias minutes.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija ir specialios funkcijos, skirtos padėti jums paruošti skanius patiekalus, trumpesnis gaminimo laikas ir pagalba pasirenkant automatinius nustatymus.

Jet Start

Nepaprastas pašildymo greitis. Funkcija „JetStart“ pagreitina krosnelės įkaitimą per 30 sekundžių, užtikrindama idealią temperatūrą, kad galėtumėte pašildyti maistą su didesniu kiekiu skysčio, pavyzdžiui, sriubas ar gėrimus.

Jet Menu

Paruošti naudoti nustatymai. „Jet“ meniu pateikiami iš anksto užprogramuoti nustatymai greitam šaldytų produktų paruošimui. Tiesiog pasirinkite produkto tipą, įveskite svorį ir jūsų mikrobangų krosnelė padarys likusį darbą.

Kvarcinis grilis

Ideali gaminimo patirtis. Kvarcinis grilis pašildo ir kepa jūsų patiekalus greičiau nei tradicinis infraraudonųjų spindulių grilis. Tai taupo išteklius, mažina išlaidas energijai ir automatiškai išsivalo.

3D technologija

Iškepta tobulai. Revoliucinė 3D technologijų sistema užtikrina tolygų karščio paskirstymą per visiškai trimatę karščio paskirstymo sistemą, kad visuomet galėtumėte mėgautis tolygiai iškeptais patiekalais vos vienu mygtuko paspaudimu.

Užraktas nuo vaikų

Pirmiausia saugumas. Ši „Whirlpool“ mikrobangų krosnelė pasižymi užrakto nuo vaikų sistema, kad mažyliai netyčia nepasinaudotų šiuo prietaisu.

„6th Sense“ meniu

Paruošti naudoti receptai. Pasirinkite vieną iš 62 automatinių receptų, o jūsų orkaitė automatiškai parinks geriausią funkciją ir pakoreguos temperatūrą arba galios lygį bei laiko nustatymus, nuolat stebėdama patiekalus, kad užtikrintų puikius rezultatus.

Sveikas gaminimas

Patiekalų gaminimo garuose parinktys arba programos.

Crisp

Neįveikiamas traškumas. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės funkcija „Crisp“ ir speciali keptuvė leidžia jums bet kada iškepti traškiausias picas, pyragus ar apkepus.

Talpa

Mikrobangų krosnelės talpa, matuojama litrais.

31 litro talpa

Daugiau vietos jūsų kulinariniams kūriniams. Šios „Whirlpool“ mikrobangų krosnelės talpa yra net 31 litras, todėl jums visuomet užteks vietos išbandant naujus receptus.

Dizainas

Išskirtiniai estetiniai elementai, tokie kaip patogi sąsaja, intuityvus ergonominis valdymas ir kitos patrauklios funkcijos.

Techninės specifikacijos

„Whirlpool“ įmontuojamos mikrobangų krosnelės charakteristikos: balta spalva. Išskirtinė talpa. Grilio funkcija. Išskirtinė „6th SENSE“ technologija įgalina automatinį trukmės, temperatūros ir energijos vartojimo nustatymą gaminant maistą. „Crisp“ funkcija suteikia galimybę idealiai kepti pyragus, picas, apkepus.

Matmenys

Aukštis
385
Plotis
595
Gylis
468
Nišos gylis
550
Maksimalus nišos aukštis
380
Mažiausias nišos aukštis
380
Maksimalus nišos plotis
568
Mažiausias nišos plotis
556

Konstrukcinės savybės

Talpa (l)
31
Durų anga
Rankenėlė
Durų atidarymo režimas
Atvertimas žemyn
Spalva
Balta
Ekrano tipas
LCD
Vaikų užraktas
Taip
Grotelių tipas
Kvarcinis
EAN kodas
8003437394997
Laikrodis
Taip
Galia (W)
2300
Konstrukcijos tipas
Įmontuojamas
Valdymo tipas
Elektroninis
Elektros laido ilgis (cm)
135
Sukamoji lėkštė
Taip
Sukamosios lėkštės diametras (mm)
325

Eksploatacinės savybės

Gaminimo tipas
MW+Griliaus funkcija
Didžiausia mikrobangų krosnelės galia (W)
1000
Kepsninės galia (W)
800
Srovė (A)
10
Papildomas kepimo būdas- grilis
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Naudojimosi instrukcija

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto aprašymas

Lietuvių

Atsisiųsti

Naudojimas ir priežiūra

Lietuvių

Atsisiųsti

Kasdienio naudojimosi vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Sveikatos ir saugaus įrengimo vadovas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui