„Whirlpool“ indukcinė stiklo keramikos kaitlentė - WL S7960 NE

WL S7960 NE | 859991572140 | Produkto aprašymas
    Juoda Juoda
Technologijos/ Funkcijos
Gaminimo funkcijos
Dizainas
Energinė klasė

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija, pažangus valdymas ir specializuotos medžiagos, kurios padeda gaminti jums paruošti skanius patiekalus, sumažina valymo laiką ir padeda naudojant automatinius nustatymus.

Tiesioginė prieiga su slankikliais

Nauja vartotojo sąsaja su specialiais slankikliais kiekvienai gaminimo zonai. Kiekvienas slankiklis yra susietas su atitinkama pozicija ant viryklės paviršiaus, kad būtų neįtikėtinai paprasta naudotis.

Indukcinė technologija

Greitesnis ir taupesnis gaminimas. Indukcinė technologija įkaitina keptuvę, o ne kaitlentę, taip sumažindama energijos sklaidą 10% ir suteikdama tobulus gaminimo rezultatus.

FlexiCook

Lankstumas ir rezultatai. „FlexiCook“ suteikia jums lanksčią gaminimo zoną bet kokio dydžio puodams ir keptuvėms.

Slankiklis

Intuityvus gaminimas. Intuityvus jutiklinis slankiklis leidžia jums kontroliuoti kiekvienos kaitvietės galią, o šviečiantis ekranas jums parodo, kurios gaminimo zonos naudojamos šiuo metu.

Galios valdymas

Puikus energijos efektyvumas. Naudodamiesi galios valdymo funkcija, galite nustatyti kaitlentės maitinimo lygį, kad elektros tinklas jūsų namuose nebūtų perkrautas.

Booster

Mėgaukitės itin greitu užvirimo laiku su „Booster“ gaminimo zona.

Booster 3 Kw

Mėgaukitės idealiais rezultatais per trumpesnį laiką. Ši „Whirlpool“ kaitlentė pasižymi 3 kW stiprintuvu, užtikrinančiu greitesnius ir veiksmingus rezultatus.

6TH SENSE AUTOMATINĖS FUNKCIJOS

Dėl 4 specialių iš anksto nustatytų funkcijų - iki 4 kiekvienai virimo zonai - nebereikia nustatyti tinkamo kaitros lygio. Tiesiog pasirinkite programą ir kaitlentė automatiškai nustatys geriausią kaitros lygį norimam kepimo būdui.

Virimas

Automatinė virimo funkcija

Gaminimo funkcijos

Galimos specialios gaminimo funkcijos.

Melting - tirpdymo funkcija

Tobulas gaminimas nedidelėje kaitroje. Tirpinimo funkcija leidžia jums gaminti esant labai žemai temperatūrai, suteikdama jums idealų sprendimą tirpinant šokoladą, sviestą ar gaminant lengvus, subtilius padažus.

Keep warm - palaikymo šiltai funkcija

Visuomet šilti patiekalai. Mažos galios šilumos palaikymo funkcija neleidžia jūsų maistui atvėsti, kol ruošiami kiti patiekalai.

Simmering- lėtas virimas

Puikus virinimas. Lėto virimo funkcija leidžia pasiekti tobulų rezultatų, kai patiekalus reikia virti lėtai, ir neleidžia maistui sukietėti.

Dizainas

Išskirtiniai estetiniai elementai, tokie kaip patogi grafika, intuityvus ergonominis valdymas ir kitos patrauklios dizaino funkcijos.

Nepakartojamas dizainas

Mūsų kaitlentės sukurtos taip, kad būtų gražios ir funkcionalios. Dėl mūsų integruotų kaitlenčių „Filo“ dizaino jos valomos lengviau nei bet kada.

Valdymas prietaiso priekyje

Visiška gaminimo kontrolė. Lengvai pasiekiamas ir itin intuityvus valdymo skydas yra patogioje vietoje kaitlentės priekyje, todėl nesukelia nepatogumų gaminant.

Energinė klasė

Kaitlentės energijos klasė. Kuo aukštesnė klasė, tuo didesnis produkto energijos vartojimo efektyvumas.

Indukcinė technologija

Greitesnis ir taupesnis gaminimas. Indukcinė technologija įkaitina keptuvę, o ne kaitlentę, taip sumažindama energijos sklaidą 10% ir suteikdama tobulus gaminimo rezultatus.

Techninės specifikacijos

4 indukcinės kaitvietės. „FlexiCook“ zonos technologijos dėka didesniems puodams ir keptuvėms, galima kelias kaitvietes sujungti į vieną maisto gaminimo zoną. Intuityvus slankiklis, skirtas lengvai valdyti prietaiso nustatymus. „Whirlpool“ indukcinės stiklo keramikos kaitlentės charakteristikos: Puiki technologija, šildoma keptuvė, o ne kaitlentė, mažesnis energijos išsklaidymas, puikūs maisto gaminimo rezultatai. Elektros energijos tiekimas

Matmenys

Aukštis
54
Plotis
590
Gylis
510
Nišos gylis
480
Maksimalus nišos plotis
562
Mažiausias nišos plotis
560

Konstrukcinės savybės

Energijos sąnaudos
Elektrinis
Elektrinių gaminimo zonų skaičius
4
Indukcinių plokščių skaičius
4
Laikmatis
Taip
Valdymo skydo padėtis
Priekis
EAN kodas
8003437238192
Konstrukcijos tipas
Įmontuojamas
Valdymo tipas
Elektroninis
Maitinimo laido ilgis (cm)
120
Srovė (A)
31,3
Įjungimo indikatorius
Taip
Liekamosios šilumos indikatorius
Atskirai
Pagrindinis įjungimo / išjungimo jungiklis
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Naudojimosi instrukcija

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto informacija

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto aprašymas

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui