Whirlpool indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu - WVH 92 K/1.

WVH 92 K/1 | 859991652180 | Produkto aprašymas
    Juoda Juoda
Technologijos/ Funkcijos
Gaminimo funkcijos
Dizainas
Energinė klasė Spektras: A+++ - D

Vertinimai pagrįsti rinkoje esančių Whirlpool produktų palyginimu.

Technologijos/ Funkcijos

Novatoriška technologija, pažangus valdymas ir specializuotos medžiagos, kurios padeda gaminti jums paruošti skanius patiekalus, sumažina valymo laiką ir padeda naudojant automatinius nustatymus.

Tiesioginė prieiga su slankikliais

Nauja vartotojo sąsaja su kiekvienai kaitvietei skirtais slankikliais. Kiekvienas slankiklis yra susietas su atitinkama kaitlentės paviršiaus padėtimi, kad būtų neįtikėtinai intuityvus naudojimas.

Indukcinė technologija

Greitesnis ir taupesnis gaminimas. Indukcinė technologija įkaitina keptuvę, o ne kaitlentę, taip sumažindama energijos sklaidą 10% ir suteikdama tobulus gaminimo rezultatus.

Slankiklis

Intuityvus gaminimas. Intuityvus jutiklinis slankiklis leidžia jums kontroliuoti kiekvienos kaitvietės galią, o šviečiantis ekranas jums parodo, kurios gaminimo zonos naudojamos šiuo metu.

Galios valdymas

Puikus energijos efektyvumas. Naudodamiesi galios valdymo funkcija, galite nustatyti kaitlentės maitinimo lygį, kad elektros tinklas jūsų namuose nebūtų perkrautas.

Booster

Mėgaukitės itin greitu užvirimo laiku su „Booster“ gaminimo zona.

Booster 3 Kw

Mėgaukitės idealiais rezultatais per trumpesnį laiką. Ši „Whirlpool“ kaitlentė pasižymi 3 kW stiprintuvu, užtikrinančiu greitesnius ir veiksmingus rezultatus.

Gaminimo funkcijos

Galimos specialios gaminimo funkcijos.

Keep warm - palaikymo šiltai funkcija

Visuomet šilti patiekalai. Mažos galios šilumos palaikymo funkcija neleidžia jūsų maistui atvėsti, kol ruošiami kiti patiekalai.

Dizainas

Išskirtiniai estetiniai elementai, tokie kaip patogi grafika, intuityvus ergonominis valdymas ir kitos patrauklios dizaino funkcijos.

Nepakartojamas dizainas

Mūsų kaitlentės sukurtos taip, kad būtų gražios ir funkcionalios. Dėl mūsų integruotų kaitlenčių „Filo“ dizaino jos valomos lengviau nei bet kada.

Valdymas prietaiso priekyje

Visiška gaminimo kontrolė. Lengvai pasiekiamas ir itin intuityvus valdymo skydas yra patogioje vietoje kaitlentės priekyje, todėl nesukelia nepatogumų gaminant.

Energinė klasė

Kaitlentės energijos klasė. Kuo aukštesnė klasė, tuo didesnis produkto energijos vartojimo efektyvumas.

Indukcinė technologija

Greitesnis ir taupesnis gaminimas. Indukcinė technologija įkaitina keptuvę, o ne kaitlentę, taip sumažindama energijos sklaidą 10% ir suteikdama tobulus gaminimo rezultatus.

Techninės specifikacijos

Šios Whirlpool indukcinės stiklo keramikos kaitlentės savybės: pažangi technologija, kuri kaitina keptuvę, o ne kaitlentę, sumažina energijos švaistymą ir užtikrina puikius gaminimo rezultatus. 4 indukciniai žiedai. Intuityvus slankiklis, leidžiantis lengvai valdyti prietaiso nustatymus.

Matmenys

Aukštis
211
Plotis
830
Gylis
515
Nišos gylis
492
Maksimalus nišos plotis
807
Mažiausias nišos plotis
807

Konstrukcinės savybės

Indukcinių plokščių skaičius
4
Laikmatis
Taip
Valdymo skydo padėtis
Priekis
EAN kodas
8003437636745
Konstrukcijos tipas
Įmontuojamas
Valdymo tipas
Elektroninis
Elektros laido ilgis (cm)
165
CURRENT
32,5
Įjungimo indikatorius
Taip
Liekamosios šilumos indikatorius
Atskirai
Pagrindinis įjungimo / išjungimo jungiklis
Taip

Vartotojo Vadovai

Whirlpool vartotojo vadovai pateikiami kartu su jūsų produktu. Čia taip pat galite atsisiųsti vartotojo vadovą.

Naudojimosi instrukcija

Lietuvių

Atsisiųsti

Produkto informacija

Lietuvių

Atsisiųsti

Energinė kortelė

Lietuvių

Atsisiųsti

Garantija

Visiems „Whirlpool“ buitiniams prietaisams suteikiama 2 metų garantiją, naudojamiems pagal paskirtį, pirktiems mažmeninės prekybos/ platintojų parduotuvėse. Garantija įsigalioja nuo pirkimo datos. Garantija galioja naudojant prietaisą namuose nekomerciniams asmeniniams buitiniams poreikiams tenkinti. Jei jūsų „Whirlpool“ įrenginys sugedo, nedelsdami kreipkitės į įgaliotus „Whirlpool“ serviso atstovus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui