Skalbyklės

 • Q: Kiek reikėtų naudoti skalbimo priemonių vienam skalbimo ciklui?

  A:

  Tai priklauso nuo vandens kietumo ir Jūsų skalbinių užterštumo. Jei vanduo minkštas, skalbimo priemonių reikia mažiau nei skalbiant kietame vandenyje. Jei skalbiniai labai nešvarūs, skalbimo priemonių taip pat reikia daugiau. Laikykitės nuorodų ant skalbimo priemonių pakuotės. Jeigu ciklo pabaigoje lieka pamuilių, greičiausiai Jūs naudojate per daug skalbimo priemonių.

 • Q: Kada reikėtų naudoti pradinio skalbimo programą?

  A:

  Tik tada, kai Jūsų skalbiniai yra labai nešvarūs.

 • Q: Dėl ko kai kurie drabužiai apsivelia?

  A:

  Nuo daugelio sintetinių drabužių atsiskiria smulkūs pluošteliai, kurie susivelia į kamuoliuką ir prikimba prie drabužių. Šiuos kamuliukus galima pašalinti specialiu įtaisu pūkams surinkti. Jie parduodami daugelyje prekybos centrų. Drabužiai gali susivelti daugiau ir dėl to, kad skalbiate vienu kartu per daug skalbinių.

 • Q: Kodėl kai kurie drabužių gamintojai pataria skalbti drabužius išverstus?

  A:

  Skalbyklėje drabužiai dažnai išsiverčia, kai yra permaišomas žlugtas. Išversti drabužį naudinga dėl kelių priežasčių: drabužis mažiau nuskalbiamas, jis neapsivelia ir ilgiau tarnauja, pavyzdžiui velvetas. Tai padeda apsaugoti iškilias dekoratyvines detales, lipdukus. Skalbimo kokybė nė kiek nenukenčia nuo to, kad drabužis skalbiamas išverstas.