Orkaitės

 • Q: Koks yra minimalus reikalingas atstumas tarp kaitlentės ir garų rinktuvo?

  A:

  Whirlpool dujinė viryklė, kurios galia mažesnė nei 7500W turėtų nuo garų rinktuvo turi būti 65cm atstumu. O tos, kurių galia didesnė nei 7500W turėtų būti 75cm atstumu. Tuo tarpu, elektrinės kaitlentės turėtų būti 65cm atstumu nuo garų rinktuvo. 

 • Q: Kaip reikėtų valyti orkaitės stiklinį paviršių?

  A:

  Naudokite stiklui skirtą valiklį ir švelnų skudurėlį arba kempinę. Stiklo valiklio užpurškite ant kempinės ar skudurėlio, nepurškite jo tiesiogiai ant paviršiaus. Nenaudokite gramdiklių, metalinių šveistukų, grubių mazgočių ir kai kurių popierinių ranšluosčių, nes jie gali sugadinti paviršių. Pirmiausia paskaitykite pakuotę, kam jie skirti.

 • Q: Neturiu galimybių montuoti garų rinktuvą prie ventiliacinės angos. Ar recirkuliacija veikia lygiai taip pat gerai?

  A:

  Tokiu atveju geriausia rinktis recirkuliaciniu režimu dirbantį garų rinktuvą. Tokio tipo rinktuvai pašalina nemalonius kvapus ir riebalus iš susiurbiamo oro ir grąžina jį atgal į virtuvę. Ši sistema nesumažina oro drėgmės, todėl drėgmė virtuvėje gali padidėti. Nejunkite garų rinktuvo be variklio prie centrinės ventiliacijos sistemos.

 • Q: Kaip reikėtų valyti ir prižiūrėti nerūdijančio plieno paviršių?

  A:

  Keli patarimai, kaip valyti ir prižiūrėti nerūdijančio plieno paviršius:                                              

  • Naudokite valiklius ir blizgiklius nerūdijančiam plienui. Apsilankykite priedų parduotuvėje ir susipažinkite su "WPro" gaminiais.
  • Naudokite skystus valiklius arba universalų valiklį. Nuplaukite švariu vandeniu ir nusausinkite švelniu audiniu be pūkelių.  Kieto vandens dėmes pašalinkite actu.
  • Nenaudokite gramdiklių, abrazyvinių valiklių, poliravimo tepalų, skirtų viryklėms ir kitiems maisto ruošos prietaisams, metalinių šveistukų, grubių mazgočių ar popierinių rankšluosčių. Jie gali sugadinti paviršių.