Mikrobangų krosnelės

 • Q: Mikrobangų krosnelėje kepiau žuvį. Kaip pašalintį nemalonų kvapą?

  A:

  Vieną minutę pašildykite puodelį vandens su keliais citrinos sulčių lašais ir kvapas išnyks.

 • Q: Kodėl negalima naudoti metalinių indų mikrobangų krosneleje?

  A:

  Metalas atspindi mikrobangas. Jeigu daug spindulių yra nukreipiama į vieną tašką, kyla kibirkštys. Tai gali apgadinti mikrobangų krosnelę.

 • Q: Kokius indus galima naudoti mikrobangų krosneleje?

  A:

  Iš aliuminio folijų ir metalo gaminių naudokite tik tuos, kurie skirti naudoti mikrobangų krosnelėse ir kuriuos leidžia naudoti gamintojas. Iš plastmasinių pakuočių, dangtelių, indų naudokite tik tuos, kurie skirti naudoti mikrobangų krosnelėse ir kuriuos leidžia naudoti gamintojas. Dėl keraminių ir molinių gaminių laikykitės gamintojo nurodymų. Vaškinį popierių galima naudoti mikrobangų krosnelėse. Taip pat galima naudoti keraminį stiklą ir stiklą. Dėl porceliano ir melamino laikykitės gamintojo nurodymų. Popieriniai rankšluosčiai, servetėlės ar popierinės servetėlės? Naudokite tik tai, ką gamintojai leidžia naudoti mikrobangų krosnelėse.

 • Q: Kaip reikėtų valyti ir prižiūrėti nerūdijančio plieno paviršių?

  A:

  Keli patarimai, kaip valyti ir prižiūrėti nerūdijančio plieno paviršius:                                            

  • Naudokite valiklius ir blizgiklius nerūdijančiam plienui. Apsilankykite priedų parduotuvėje ir susipažinkite su "WPro" gaminiais.
  • Naudokite skystus valiklius arba universalų valiklį. Nuplaukite švariu vandeniu ir nusausinkite švelniu audiniu be pūkelių.  Kieto vandens dėmes pašalinkite actu.
  • Nenaudokite gramdiklių, abrazyvinių valiklių, poliravimo tepalų, skirtų viryklėms ir kitiems maisto ruošos prietaisams, metalinių šveistukų, grubių mazgočių ar popierinių rankšluosčių. Jie gali sugadinti paviršių.

 • Q: Kuo skiriasi "Crisp" mikrobangų krosnelės nuo kitų?

  A:

  "Crisp" funkcijai vienu metu naudojami trys šilumos šaltiniai. Tada galima naudoti specialią "Crisp" lėkštę, kuri išlaiko 210 laipsnių C temperatūrą (tinkamiausia temperatūra skrudinti). Ant "Crisp" lėkštės galima paskrudinti sausainius, kumpį, puikiai iškepti picą ar net kepti kiaušinius.