Dviduriai šaldytuvai

 • Q: Ką turėčiau daryti, kad išsaugočiau maistą nutrūkus elektros srovės tiekimui?

  A:

  Jeigu jūsų name nutrūksta elektros energija, įvairūs šaldytuvai palaiko temperatūrą skirtingą laiką. Pilnas šaldiklis ilgiau išlaiko temperatūrą nei pusiau pakrautas. Šaldiklis su šaldyta mėsa išliks vėsesnis ilgiau nei paruošti patiekalai. Norint išlaikyti žemą temperatūrą kaip galima ilgiau, laikykite šaldytuvo duris uždarytas. Jeigu šaldiklis nėra pilnas, jame esančius produktus galite įvynioti į popierių ir taip pristabdyti atitirpimą, bet nepamirškite jo nuvynioti, kai elektros srovės tiekimas bus atnaujintas.

 • Q: Kas yra šaldytuvas ar šaldiklis "Total No Frost"?

  A:

  "Total No Frost" neleidžia susidaryti ledui šaldytuve ir šaldiklyje, nes pučia vėsų orą ir taip sumažina drėgmę. Maisto produktų pakuotės nesulimpa, etiketės lieka įskaitomos, o vietos neužgriozdina susidaręs ledas. Atitirpinti nereikia niekada arba beveik niekada.

 • Q: Yra įvairios energetinės klasės šaldytuvų. Kuri klasė yra geriausia?

  A:

  A ir A+ klasės prietaisai suvartoja mažiausiai elektros energijos. Taip taupoma aplinka ir Jūsų pinigai

 • Q: Kaip aš galiu išvengti nemalonių kvapų šaldytuve?

  A:

  Išvalykite šaldytuvo vidų švelnia valymo priemone.

 • Q: Kaip geriausia valyti šaldytuvą?

  A:

  Valykite šaldytuvą ir šaldiklį kartą per mėnesį, kad nesusidarytų nemalonūs kvapai. Tučtuojau išvalykite, jei produktai išsipylė. Išjunkite šaldytuvą arba atjunkite nuo maitinimo šaltinio. Išimkite iš šaldytuvo viską, ką galima išimti: lentynas, stalčius ir pan. Rankomis nuplaukite, praskalaukite ir išdžiovinkite išimamas dalis bei šaldytuvo vidų, naudodami švarią kempinę arba vandenį su švelnia valymo priemone. Nenaudokite abrazyvinių ar šiukščių valiklių, tokių kaip langų valikliai, šveitikliai, degūs skysčiai, valymo tepalas, koncentruoti valikliai, balikliai ar valikliai, kuriuose yra naftos produktų plastmasės detalėms viduje, durų įdėklams ar tarpikliams valyti. Nenaudokite popierinių rankšluosčių,šveičiamųjų kempinių ar kitų šiurkščių valymo priemonių. Jos gali subraižyti ir sugadinti paviršių. Norėdami pašalinti kvapus, Jūs galite nuplauti vidaus sieneles vandeniu su geriamąja soda (2 val. šaukštai 1 l vandens). Nuplaukite nerūdijančio plieno ir dažytas metalines išorės dalis švaria kempine arba minkštu skudurėliu, suvilgytu vandenyje su švelnia valomąja priemone. Nenaudokite abrazyvinių ar šiukščių valiklių. Kruopščiai nusausinkite švelniu skudurėliu. Norėdami geriau apsaugoti dažytas metalines išorės dalis, švariu švelniu skudurėliu padenkite jas vašku. Nevaškuokite plastmasinių dalių.

 • Q: Kokia temperatūra turėtų būti šaldytuve ir šaldiklyje?

  A:

  Geriausia, kad būtų 3 - 4°C temperatūra. Ribinė temperatūra yra 0 ir 7°C. Esant 7°C temperatūrai maistas daug greičiau genda. 

 • Q: Kaip pakeisti vandens filtrą?

  A:

  Vandens filtras montuojamas po šaldytuvo durelėmis. Jis išimamas sukant prieš laikrodžio rodyklę ir ištraukiant. Senas filtras pakeičiamas nauju, prieš tai paspaudus OFF mygtuką. Naują filtrą reikia sukti pagal laikrodžio rodyklę, kol jis sustos. Filtras turi būti pasuktas pakankamai, kad užkirstų kelią vandens pratekėjimui. Tam tikri filtrai, kurie nėra tiekiami Whirlpool neturėtų būti naudojami. Taip pat, Jums reikia paspausti mygtuką OK ir palaikyti 10 sekundžių, kol ekrane užrašą F1 pakeis F99. 

 • Q: Geriamasis vanduo iš tiektuvo yra cheminio skonio.

  A:

  Geriamasis vanduo iš tiektuvo turi būti naudojamas reguliariai, neužsistovėti.

 • Q: Dega raudona vandens tiektuvo filtro lemputė. Ką daryti?

  A:

  Vandens filtro veikimo laikas yra šeši mėnesiai. Indikatorius keičia spalvą iš žalios į oranžinę ir po 90% savo veikimo laiko pradeda šviesti raudonai. Kai filtras pakeičiamas, reikia paspausti "Reset" mygtuką ilgiau nei 3 sekundėms ir indikatorius vėl pradės šviesti žaliai. Senesniųjų modelių oranžinė šviesa dažnai klaidingai supainiojama su raudona. Be to, degant oranžinei indikatoriaus lemputei, nepavyks jos perjungti į žalią šviesą. Tai įmanoma, tik indikatoriui šviečiant raudona spalva.

 • Q: Kokiu greičiu šaldytuvas gamina ledą?

  A:

  Ledo gaminimo aparatas negamins ledo, iki kol šaldiklio temperatūra nebus žemesnė nei -12 ° C. Užtruks dieną užpildyti ledo kibirą.