„Whirlpool“ nuosekliai kuria tvarius ir ekologiškus produktus bei technologijas, gerinančias gyvenimą namuose.

„Whirlpool“ tvariai gerina kasdienį gyvenimą namuose.

„Whirlpool“ esame įsipareigoję gerinti gyvenimo namuose kokybę naudodami „6th Sense“ technologiją, kuri sukurta siekiant suteikti intuityvią ir malonią patirtį, tuo pačiu sumažinant išteklių suvartojimą. „Whirlpool“ rūpinasi žmonių ir planetos gerove, kuria novatoriškas technologijas, skirtas taupyti energiją, vandenį ir laiką bei palaiko sveikesnę ir stresą mažinančią aplinką.

Marc Bitzer, „Whirlpool Corp.“ pirmininkas ir generalinis direktorius

„Whirlpool“ technologijos, padedančios taupyti išteklius ir saugoti planetą

„Whirlpool“ gaminių funkcijos automatiškai reguliuoja skalbimo mašinų ir indaplovių energijos ir vandens sąnaudas.

TECHNOLOGIJA „6TH SENSE“

Intuityvus išmanumas. Pažangus našumas.

„Whirlpool“ technologija „6TH SENSE“ padeda automatiškai pasirinkti tinkamus nustatymus dėl gaminiuose esančių išmaniųjų jutiklių.

Mūsų išmanios funkcijos gali automatiškai reguliuoti energijos ir vandens sąnaudas skalbimo mašinose ir indaplovėse. Jos sumažina temperatūros svyravimus šaldytuve ir šaldiklyje arba reguliuoja skalbiklio kiekį skalbimo mašinoje. Viskas tam, kad jūsų gyvenimas gerėtų tvariai.
Naujosios „Whirlpool“ skalbimo mašinos „Supreme Silence“ pažangių technologijų dėka naudoja minimalų vandens kiekį.

TECHNOLOGIJA „WATER SAVE“

Pažangi technologija pagerina skalbimo efektyvumą

Naujosios „Whirlpool“ skalbimo mašinos „Supreme Silence“ naudoja ribotą vandens kiekį, kad užtikrintų mažesnes sąnaudas bet kuriuo metu.
Ši pažangi technologija didina plovimo našumą ir užtikrina didesnį efektyvumą, nes vandens kiekis nustatomas pagal svorį, o vanduo viršutiniu purkštuku purškiamas tiesiai ant drabužių.
*Patikrinta atlikus pilnos įkrovos 45 min, medvilnės, mišrių audinių ir „ECO 40–60“ programomis su arba be „WaterSave“ ir „6TH SENSE“
Automatinio dozavimo technologija taupo skalbiklį kiekvieno ciklo metu.

AUTOMATINIO DOZAVIMO TECHNOLOGIJA

Sutaupykite skalbiklio, drabužiais mėgaukitės ilgiau

Skalbimo priemonių taupymas yra svarbus kiekviename cikle: tai svarbu jums, jūsų drabužiams ir planetai.
Štai kodėl naujoji „Whirlpool“ skalbimo mašina turi „AutoDose“ sistemą, kuri dozuoja tinkamą skalbiklio kiekį,o šis efektyvus dozavimas taip pat leidžia išvengti audinių susidėvėjimo dėl per didelio skalbiklio naudojimo. Nesudėtinga patirtis – iki 26 skalbimų be apmąstymų*.
Vieną kartą užpildykite stalčių skalbikliu ir minkštikliu, o visa kita leiskite sistemai, kad galėtumėte skirti laiko tam, kas tikrai svarbu.
* Naudojant 35 ml skysto skalbiklio talpyklą su 5 kg įkrova (norminis medvilnės kiekis pagal IEC 60456 standartą) o skalbiklio koncentracija 4X(vid. 20<ml<35).
„NaturalDry“ yra sistema, sukurta, kad natūralaus oro srauto dėka indai išdžiūtų tolygiai.

TECHNOLOGIJA „NATURALDRY“

Garantuojamas didžiausias efektyvumas ir saugumas

Iki 70 % geresni rezultatai. Iki 15 % mažesnės energijos sąnaudos*.

„NaturalDry“ yra automatinio durelių atidarymo sistema, sukurta, kad natūralaus oro srauto dėka indai išdžiūtų tolygiai. Durys atsidaro automatiškai ir saugiai tik tuomet, kai temperatūra viduje nukrenta iki reikiamo lygio, kad į indaplovę patektų natūralaus oro ir indai išdžiūtų tolygiai bei puikiai, taip pat būtų sutaupyta daug energijos sąnaudų.
*Remiantis vidutiniu džiūvimo našumu ir pagal energiją, kurią naudoja „Whirlpool“ 2 stalčių indaplovė su funkcija „NaturalDry“, plaudama įvairius indus, įskaitant plastikinius, stiklinius, plieninius ir porcelianinius, palyginti su „Whirlpool“ 2 stalčių indaplove be „NaturalDry“ funkcijos. Džiūvimo rezultatai gali skirtis, priklausomai nuo indaplovės modelio ir indų kiekio.
„Whirlpool“ indukcinė kaitlentė „i100“ su technologija „CleanProtect“

„CLEANPROTECT“

Apsaugokite planetą, valydami kaitlentę

Technologiją „CleanProtect“ sudaro nano danga, dengianti „i100“ indukcinės kaitlentės paviršių. Jos dėka galite išvalyti kaitlentę naudodami tik vandenį ir sutaupyti iki 6 butelių ploviklio*
*Sutaupytas kiekis apskaičiuotas pagal 1 metų laikotarpį, kai per savaitę 8 kartus yra panaudojama 11,4 ml įprasto valiklio (arba 6 purškimai); buteliuko talpa – 750 ml.

Sužinokite, kiek galite sutaupyti vandens ir energijos

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->Technologijos „6TH SENSE“ dėka „Whirlpool“ prietaisai prisitaiko prie vartotojų poreikių, užtikrina lengvą naudojimą ir tausoja planetą bei jos išteklius. Tai sujungia intuiciją, našumą ir sumažina maisto švaistymą, vandens, chemijos ir elektros suvartojimą.
Laikas įjungti taupymo režimą su „Whirlpool“!
Technologijos „6TH SENSE“ technologijos dėka galite lengvai sutaupyti pinigų ir apsaugoti planetą! Kiekvieno ciklo metu pasiekiami puikūs rezultatai, sutaupoma energijos ir vandens, tokiu būdu prisidedama prie tvarumo ir ekologijos.

2022 m. „Whirlpool“ skirtas aukso medalis už „EvoVadis“ tvarumo įsipareigojimą

„EcoVadis“, tarptautinė reitingų agentūra, vertinanti įmonių ir jų tiekimo grandinių efektyvumą aplinkosaugos, socialiniais ir etiniais aspektais, „Whirlpool EMEA“ skyrė aukso medalį už „EcoVadis“ tvarumo reitingą 2022.

Gavusi aukso medalį, „Whirlpool“ pateko tarp 5 procentų geriausiai įvertintų pasaulio įmonių, taip buvo įvertintas mūsų ilgalaikis įsipareigojimas siekti tvarumo aplinkos atžvilgiu ir socialinės atsakomybės.