• Pradžia
  • „Space400 Total No Frost“ įmontuojamas šaldytuvas
„Space400 Total No Frost“ įmontuojamas šaldytuvas

„Space400 Total No Frost“ įmontuojamas šaldytuvas

Didžiausios talpos savo kategorijoje*, lengvam laikymui.

* Remiantis bendra grynąja talpa, kurią deklaruoja konkuruojantys gamintojai, atsižvelgiant į įmontuojamų šaldytuvų su šaldikliu apačioje su „No Frost“ sistema segmentą ir lyginant su visais modeliais, kurių bendra grynoji talpa 394 l, kurie parduodami su „Whirlpool Corporation“ prekės ženklais: „Whirlpool“, „Hotpoint“ / „Ariston“, „Bauknecht“, „KitchenAid“.
Didžiausios talpos savo kategorijoje*

Didžiausios talpos savo kategorijoje*

Pripildykite „Whirlpool“ šaldytuvą taip, kaip jums patinka. 50 % daugiau vietos**, kur tilps iki 8 papildomų pirkinių maišų***. Taigi į parduotuvę keliauti reikės rečiau, o šviežiu maistu mėgausitės tada, kada norėsite.
* Remiantis bendra grynąja talpa, kurią deklaruoja konkuruojantys gamintojai, atsižvelgiant į įmontuojamų šaldytuvų su šaldikliu apačioje su „No Frost“ sistema segmentą ir lyginant su visais modeliais, kurių bendra grynoji talpa 394 l, kurie parduodami su „“ prekės ženklais: „Whirlpool“, „Hotpoint“ / „Ariston“, „Bauknecht“..
** Palyginus su „Whilpool“ standartiniu įmontuojamu 55 cm šaldytuvu-šaldikliu su „No Frost“ sistema.
*** Palyginimas paremtas 56 x 60 cm dydžio, 18,7 l talpos pirkinių krepšiais, atsižvelgiant į 60 cm šaldytuvą, kurio talpa 250 l, palyginti su 394 l.
Tyliausias šaldytuvas savo kategorijoje*

Tyliausias šaldytuvas savo kategorijoje*

Dėka „ZenInverter“ technologijos, šaldytuvo triukšmo lygis siekia vos 32 dBA. Dėl to jis yra tyliausias savo kategorijoje, todėl galėsite mėgautis kiekviena akimirka be nereikalingo triukšmo.
* Remiantis konkuruojančių gamintojų deklaruojamu triukšmo lygiu. Teiginys taikomas visiems 70 cm pločio įmontuojamiems šaldytuvams su šaldymo kamera apačioje, skleidžiantiems 32 dB triukšmą, parduodami su „“ prekės ženklais: „Whirlpool“, „Hotpoint“ / „Ariston“, „Bauknecht“.
Pamirškite rankinį atitirpinimą

Pamirškite rankinį atitirpinimą

Technologija „Total No Frost“ užtikrina idealias laikymo sąlygas, neleisdama šaldiklyje formuotis ledui ir drėgmės lašams šaldytuvo galinėje dalyje.

Laikykite visus savo pirkinius su „SpaceManagement Suite“ sprendimais

Jūsų maistas – geriausios kokybės

„Space400 Total No Frost“ įmontuojamame šaldytuve yra įdiegta „6TH SENSE“ technologija, kuri nuolat stebi temperatūrą ir automatiškai nustato jos pokyčius, kad ji kuo greičiau sugrįžtų į nustatytą lygį.
Tokiu būdu maistas visada laikomas optimaliomis sąlygomis

Pritaikyta pagal jūsų poreikius

Pritaikyta pagal jūsų poreikius

„Multi Freshbox“ stalčius, pritaikomas įvairiems maisto produktams, tiesiog pasukant rankenėlę, kuri leidžia pasirinkti vieną iš trijų nustatymų, skirtų laikyti konkrečius produktus – žuvį ir mėsą ~(+/-1°C), vaisius ir daržovės ~(+/-3°C) arba pieno produktus ~(+/-2°C).
Daugiau vietos sveikam ir šviežiam maistui

Daugiau vietos sveikam ir šviežiam maistui

Išlaikykite visus savo ingredientus šviežius ir kokybiškus specialiose dėžutėse: „Fresh box+“, „Deli box“ ir „Snack box“. Apsaugokite produktus nuo 99,9 %* bakterijų, naudodamiesi išimamo „Fresh pad“ padėklo funkcija „Microban Silver Shield®“.
* Nepriklausomą tyrimą atliko IMSL („Industrial Microbiological Services Ltd“, JK), pagal ISO 22196.
DIZAINAS

Nematomas montavimas

Nauji paslėpti bėgeliai yra integruoti į šaldytuvo dureles, todėl galima montuoti taip, kad nesimatytų ir derėtų prie bet kokios virtuvės dizaino.

„Push to Open“ durų atidarymo sistema

Tiesiog paspauskite ir patraukite: lengvai atidarykite šaldytuvo ir šaldiklio dureles. Idealus sprendimas moderniai virtuvei.

„Metal MultiFlow“

Dėl savo konstrukcijos „MultiFlow“ sistema optimaliai paskirsto šaltą orą viduje, užtikrindama minimalius temperatūros svyravimus* lentynose, sukurdama tobulą vietą visų rūšių maistui laikyti.
*Remiantis vidiniu bandymu, užfiksuotas 0,6° maksimalus temperatūros skirtumas tarp šalčiausios ir šilčiausios lentynos, kai nustatyta normali temperatūra (4°). Esant skirtingiems temperatūros nustatymams, rezultatai gali skirtis.