Skalbimo mašina „Supreme Silence“

Skalbimo mašina „Supreme Silence“

Pati tyliausia skalbimo mašina*,
puikiai taupanti išteklius

*Laisvai statomų skalbyklių kategorijoje, 8 kg, 1 400 aps./min. ar daugiau; lyginant triukšmo lygį gręžimo metu, kurį skelbia gamintojai (2021 m. gegužė). Remiamasi „Whirlpool“ modeliais W6X W845WB EE, W7X W845WB EE.
Pati tyliausia skalbimo mašina*

ZEN variklis

Pati tyliausia skalbimo mašina*

Puikus skalbimas jau nebeturi trukdyti namų ramybės.
Naujoji „Whirpool“ „Supreme Silence“ pasižymi specialiu varikliu ir tvirta konstrukcija, ji sukurta taip, kad visuomet užtikrintų tylų darbą: didžiausias triukšmo lygis gręžiant tik 65 dBA, skalbyklė gali veikti bet kuriuo paros metu, nekeldama nereikalingo triukšmo.
*Laisvai statomų skalbyklių kategorijoje, 8 kg, 1 400 aps./min. ar daugiau; lyginant triukšmo lygį gręžimo metu, kurį skelbia gamintojai (2021 m. gegužė). Remiamasi „Whirlpool“ modeliais W6X W845WB EE, W7X W845WB EE.
Sukurta, kad būtų ypač tyli

ZEN šoninės plokštės ir korpuso konstrukcija

Sukurta, kad būtų ypač tyli

Naujoji skalbimo mašina pasižymi ZEN šoninėmis plokštėmis, specialios konstrukcijos horizontaliomis plokštėmis, kurios sumažina vibraciją gręžiant ir slopina triukšmo sklidimą. Stabilumą padidina ir triukšmą dar labiau mažina plokštės, kurios sujungtos į tvirtą, vientisą U formos korpusą.
Naktį. Kai reikia susikaupti. Kai tau reikia poilsio.

Programa „Mixed | Extra Silence“, ypač tyli programa mišriems skalbiniams

Naktį. Kai reikia susikaupti. Kai tau reikia poilsio.

Sukurta padėti jums visą dieną, ši programa viso ciklo metu užtikrina iki 60 dBA triukšmo lygį. Dėl triukšmo lygio tai yra idealus ciklas bet kuriam paros metui: kai dirbate, kai norite pailsėti ar kai miegate.
Šiandien „Supreme Silence“ sutaupo 30%* elektros energijos, palyginus su minimaliu A energijos klasės reikalavimu.

Šiandien „Supreme Silence“ sutaupo 30%* elektros energijos, palyginus su minimaliu A energijos klasės reikalavimu.

Dėl „WaterSave“ technologijos**, leidžiančios sunaudoti mažiau vandens, galime sumažinti skalbimo fazės metu reikalingą energijos kiekį.
*Sutaupoma 30% energijos, palyginti su minimaliu A energijos klasės reikalavimu.
**Išbandyta ECO 40-60 cikle su „6TH SENSE“, su „WaterSave“ ir be jo.

Puiki technologija intuityviam išteklių tausojimui

Taupyti išteklius pačiu lengviausiu būdu yra svarbu.
„Whirpool“ skalbimo mašina „Supreme Silence“ sukurta tam, kad tai padarytų, tai yra įmanoma dėl pažangių technologijų ir specialių daviklių, kurie automatiškai reguliuoja energijos, skalbiklio ir vandens sunaudojimą.

Technologija „6TH SENSE“

Technologija „6TH SENSE“

Kalbant apie kasdienius skalbinius, taupyti energiją yra svarbu.
„Whirlpool“ „Supreme Silence“ tiksliai žino, kaip tai padaryti, nes tą užtikrina technologija „6TH SENSE“, kuri nuolatos garantuoja didžiausią našumą. Ši pažangi funkcija energijos sąnaudas pritaiko pagal faktinį svorį, užtikrindama puikius ir efektyvius skalbimo rezultatus ir mažesnes sąnaudas: iki 45% energijos kiekvieno skalbimo metu.
„AutoDose“

„AutoDose“

Svarbu taupyti skalbiklį kiekvieno ciklo metu – tai svarbu jums, jūsų drabužiams ir planetai.
Štai kodėl naujoji „Whirlpool“ skalbimo mašina yra su funkcija „AutoDoze“, tai yra automatinio dozavimo sistema, kiekvieno skalbimo metu leidžianti sutaupyti iki 30% skalbiklio ir užtikrinanti iki 26 ciklų** nepilant papildomai skalbiklio. Dozuodama reikiamą kiekį skalbiklio, ši efektyvi dozavimo sistema taip pat padeda išvengti pluoštų dėvėjimosi dėl per gausaus skalbiklio naudojimo.
* Lyginant su rekomenduojama daugumos parduodamų (koncentruotų) skystų skalbiklių doze
** Naudojant skysto skalbiklio talpyklą, kai svoris siekia 5 kg (norminis medvilnės kiekis pagal IEC 60456 standartą), o skalbiklio koncentracija 4X (vid. nuo 20 iki 35 ml)
„WaterSave“

„WaterSave“

Sutaupyti iki 59%* vandens kiekvieno ciklo metu yra svarbu.
Naujoji „Whirlpool „Supreme Silence“ niekada nenaudoja daugiau, nei reikia, kad visuomet sutaupytų kuo daugiau. Reguliuodama vandens kiekį pagal svorį ir iš viršutinio purkštuko purkšdama vandenį tiesiai ant drabužių, ši pažangi technologija pagerina skalbimo rezultatus ir užtikrina efektyvumą.
*Patikrinta atliekant 45 min. pilnos įkrovos, medvilnės, mišrių audinių ir „ECO 40-60“ ciklus su ir be „6TH Sense“ technologija.

Garai maksimaliam gaivumui ir higienai

Laikas rinktis naują švarumo idėją – raminančio, bet vis tiek kruopštaus ir veiksmingo. Laikas išbandyti garus: jie tokie švelnūs drabužiams, kad apsaugo visus pluoštus, bet kartu veiksmingi, kad užtikrintų ypatingą higieną. „Whirlpool“ „Supreme Silence“ pasižymi garų funkcijų paketu, kad patenkintų visų lūkesčius ir poreikius.

„FreshCare+
„SteamRefresh“
„SteamHygiene“
„FreshCare+
  • Šimtaprocentinis gaivumas, net jei ir pamiršite išimti.

    Naudojantis „Supreme Silence“, skalbinių išėmimas iš karto pasibaigus ciklui, kad nebūtų nemalonių kvapų ir raukšlių, nebėra toks svarbus: „FreshCare+“ pasirūpina viskuo. Ciklui pasibaigus, būgno viduje paskleidžiamas garų srautas, švelnūs būgno judesiai varto skalbinius į skirtingas puses. Šie jungtiniai veiksmai drabužius skalbyklės viduje išlaiko gaivius iki 6 valandų po ciklo pabaigos, todėl pagrindinių nemalonių kvapų šaltiniai neplinta.

„SteamRefresh“
  • Pamirškite kvapus ir raukšles vos per 20 minučių

    Speciali programa, kuri atkuria mažai dėvėtų drabužių gaivumą, išvengiant nereikalingo skalbimo. Skalbyklė sukuria garų srautą, kuris įsiskverbia į audinius, pašalindamas nemalonius kvapus, atpalaiduodamas audinius ir sumažindamas susiraukšlėjimus. „SteamRefresh“ naudoja mažiau nei dvi stiklines vandens ir trunka vos 20 minučių.

„SteamHygiene“
  • Pamirškite bakterijas.

    Grynas ir tobulas skalbimas tampa lengvas. Aktyvavus „SteamHygiene“, ciklo pabaigoje skalbiniai yra dezinfekuojami karštų garų srove. 70°C / 80°C temperatūros oras užpildo būgną 30-čiai minučių, galingu ir natūraliu būdu neutralizuodamas iki 99,9%* bakterijų be jokių cheminių medžiagų.