• Pradžia
  • Nauja laisvai pastatoma indaplovė „MaxiSpace“
Nauja indaplovė „MaxiSpace“

Nauja indaplovė „MaxiSpace“

10 % papildomos vietos, kad tilptų visi jūsų indai.

Papildoma erdvė ir lankstumas

Dabar plautuvėje nieko nebeliks, nes turėsite 10 % daugiau vietos*, kur sutalpinsite ir didesnius indus.
Be to, jos pažangi technologija užtikrina puikius rezultatus plovimo ir išteklių taupymo atžvilgiu: nauja indaplovė yra B energijos klasės ir, palyginti su C klase, sutaupo daugiau nei 15 % energijos.

*Lyginami „Whirlpool“ indaplovių modeliai su standartiniu vidumi ir „Whirlpool“ indaplovių modeliai su „MaxiSpace“ vidumi. Papildoma erdvė nurodo didesnę bendrą pakrovimo erdvę tarp trijų lentynų.
 Daugiau vietos su „MaxiSpace“

Daugiau vietos su „MaxiSpace“

Viduje yra 10 % daugiau vietos*, todėl apatinėje lentynoje tilps net ir picos lėkštės iki 32 cm skersmens** bei iki 19 cm skersmens desertinės lėkštės vidurinėje lentynoje – visos tuo pačiu metu.
*Lyginami „Whirlpool“ indaplovių modeliai su standartiniu vidumi ir „Whirlpool“ indaplovių modeliai su „MaxiSpace“ vidumi. Papildoma erdvė nurodo didesnę bendrą pakrovimo erdvę tarp trijų lentynų.
**Iki 32 cm skersmens lėkštės, kurių gylis iki 2 cm, sudėtos apatinėje lentynoje, tarp vidurinių virbų. Vidurinė lentyna turi būti viršutinėje padėtyje.
Sustumiamas 3-čias stalčius

Sustumiamas 3-čias stalčius

Daug vietos jūsų įrankiams dėka lanksčios konfigūracijos, leidžiančios sudėti didesnius indus vidurinėje lentynoje ir modulinio 3-čiojo stalčiaus, kurį galima sustumti.

Automatinė programa su „6TH SENSE“ technologija

3 automatinės programos („Mixed“, „Rapid“, „Intense“), kurios naudoja išskirtinę „6TH SENSE“ technologiją, leidžiančią nustatyti nešvarių indų kiekį ir lygį, reguliuoti ciklą ir programos nustatymus, taip sutaupant iki 40%* vandens ir elektros energijos.

* Patikrinta vidiniuose bandymuose, lyginant mažiausią ir didžiausią ciklo intensyvumą. Sutaupyti ištekliai paremti programa „AutoMixed“.
Skirtingas sąnaudų lygis pasiekiamas naudojant kitus ciklus.
Atraskite „PowerClean Pro“

Atraskite „PowerClean Pro“

60 % galingesni purkštukai, esantys indaplovės apačioje, kuriuos galima aktyvuoti, norint papildomos galios, kad būtų garantuoti visiškai švarūs indai be išankstinio plovimo. Tai taip pat optimizuoja indų išdėstymą ir suteikia 30%** daugiau vietos apatiniame krepšyje.
*Duomenys apskaičiuoti pagal vandens galią cikle neįjungus parinkties.
**Duomenys apskaičiuoti atsižvelgiant į indaplovės erdvę to paties „Whirlpool“ asortimento modeliuose be „PowerClean“ funkcijos
Išdžiovinkite indus su „NaturalDry“

Išdžiovinkite indus su „NaturalDry“

Speciali sistema, kuri automatiškai atidaro dureles ciklo pabaigoje, kad indai išdžiūtų natūraliai, tokiu būdu garantuojant 99 %* geresnį džiovinimo efektyvumą ir iki 40 %** mažesnes energijos sąnaudų.
* Remiantis vidutiniais džiovinimo rezultatais „Whirpool“ įmontuojamoje indaplovėje su trimis lentynomis ir „NaturalDry“ funkcija, kai plaunami plastikiniai, stikliniai, plieniniai ir porcelianiniai indai bei įrankiai, palyginti su „Whirlpool“ įmontuojama indaplove su trimis lentynomis be „NaturalDry“ funkcijos. Džiovinimo rezultatai gali skirtis, priklausomai nuo indaplovės modelio ir indų kiekio.
**Apskaičiuotos energijos sąnaudos, palyginti su deaktyvuota „NaturalDry“ funkcija „Eco“ programos metu.
KITOS SAVYBĖS

Nauja bėgelių sistema

Naujo dizaino indaplovės dugnas, durelių vidus ir apatinis krepšelis užtikrina sklandesnį krepšelio judėjimą pakraunant ir iškraunant. Krepšelis sklandžiai išslysta, net jei yra įkrauti sunkūs indai ir keptuvės.

Intuityvi naudotojo sąsaja

Naudojimasis naujosios „Whirlpool“ indaplovės valdymo skydeliu yra intuityvesnis nei bet kada anksčiau: pasirinkite norimą ciklą / parinktį ir ekrane pamatykite išsamią informaciją apie funkcijas ir programas.

Parinktis „Silent“

Speciali funkcija, kurios dėka indaplovė indus plauna tyliai: vibracija ir triukšmas sumažėja iki -3 dBA*.
*Patikrinta vidiniuose bandymuose, lyginant ciklo triukšmo lygį su aktyvuota parinktimi „Silent“ ir be jos. Priklausomai nuo pasirinkto ciklo, triukšmas sumažėja nuo 1 iki 3 dBA.