• Pradžia
  • Nauja įmontuojama indaplovė „MaxiSpace“
Nauja indaplovė „MaxiSpace“

Nauja indaplovė „MaxiSpace“

Atraskite didžiausią* trečią stalčių su integruotais vandens purkštukais.

*Remiantis pardavimo apimtimi tarp 5 pirmaujančių prekių ženklų 2023 m. gegužės mėn.

Susipažinkite su „SpaceClean“: didžiausiu trečiu stalčiumi*

Tobulo dizaino, kad viską sudėtumėte be didelių pastangų – nuo aukštų taurių iki didelių dubenėlių ir kepimo indų – ir daugiau vietos kitiems indams.

*Remiantis pardavimo apimtimi tarp 5 pirmaujančių prekių ženklų 2023 m. gegužės mėn.
Video
Video
Trečias stalčius su integruotais vandens purkštukais

Trečias stalčius su integruotais vandens purkštukais

„SpaceClean“ yra pirmasis* rinkoje trečias stalčius su integruotais vandens purkštukais. Jis suprojektuotas taip, kad pasiektų visus indų kampus ir užtikrintų tobulą švarą.
* Remiantis visais indaplovių modeliais su trečiu stalčiumi ir integruotais specialiais purkštukais, kurie parduodami su „“ prekės ženklais: „Whirlpool“, „Hotpoint“, „Hotpoint“ / „Ariston“, „Bauknecht“. Rinka: EMEA (Europa, Vidurinieji Rytai, Afrika). 2023 m. gegužė.
Daugiau vietos su „MaxiSpace“ vidumi

Daugiau vietos su „MaxiSpace“ vidumi

Dabar indaplovės erdvė yra 10%* didesnė nei standartinėje.Plautuvėje nebereikės palikti indų, nepriklausomai nuo to, kokia proga ar kiek indų reikia išplauti.
*Lyginami „Whirlpool“ indaplovių modeliai su standartiniu vidumi ir „Whirlpool“ indaplovių modeliai su „MaxiSpace“ vidumi. Papildoma erdvė nurodo didesnę bendrą pakrovimo erdvę tarp trijų lentynų.
Video 2
Video 2

Automatinė programa su „6TH SENSE“ technologija

Naudodamiesi mūsų automatinėmis programomis su technologija „6TH SENSE“, sutaupykite iki 40%* vandens ir energijos. Ji automatiškai nustato indų kiekį ir nešvarumo lygį, kad išmaniai parinktų ciklą ir programos nustatymus.

* Patikrinta vidiniai bandymais, lyginant mažiausią ir didžiausią ciklo intensyvumą. Sutaupyti ištekliai paremti programa „AutoMixed“. Skirtingas sąnaudų lygis pasiekiamas naudojant kitus ciklus.
Atraskite „PowerClean Pro“

Atraskite „PowerClean Pro“

60%* galingesni vandens purkštukai, esantys indaplovės galinėje dalyje: mėgaukitės visiškai švariais indais, kurių nereikia praplauti iš anksto – net ir pridegusio maisto likučių. „PowerClean Pro“ taip pat suteikia +30%** daugiau vietos apatinėje lentynoje.
*Lyginama apskaičiuota procentinė išraiška ir vandens galia ciklo, kai parinktis neaktyvuota, metu.
**Lyginama apskaičiuota procentinė išraiška ir erdvė to paties „Whirlpool“ asortimento modeliuose be „PowerClean“ funkcijos.
Išdžiovinkite indus su „NaturalDry“

Išdžiovinkite indus su „NaturalDry“

Iki 99%* džiovinimo našumas, iki 40%** sutaupytos energijos: ši speciali sistema ciklo pabaigoje automatiškai atidaro dureles, kad indai išdžiūtų natūraliai.
* Remiantis vidutiniais džiovinimo rezultatais „Whirpool“ įmontuojamoje indaplovėje su trimis lentynomis ir „NaturalDry“ funkcija, kai plaunami plastikiniai, stikliniai, plieniniai ir porcelianiniai indai bei įrankiai, palyginti su „Whirlpool“ įmontuojama indaplove su trimis lentynomis be „NaturalDry“ funkcijos. Džiovinimo rezultatai gali skirtis, priklausomai nuo indaplovės modelio ir indų kiekio.
**Apskaičiuotos energijos sąnaudos, palyginti su deaktyvuota „NaturalDry“ funkcija „Eco“ programos metu.
KITOS SAVYBĖS

Intuityvi naudotojo sąsaja

Tiesiog pasirinkite pageidaujamą ciklą/parinktį ir indaplovė ekrane pateiks išsamią informaciją apie funkcijas ir galimas programas.

Nauja bėgelių sistema

Naujo dizaino indaplovės dugnas, durelių vidus ir apatinis krepšelis užtikrina sklandesnį krepšelio judėjimą pakraunant ir iškraunant. Krepšelis sklandžiai išslysta, net jei yra įkrauti sunkūs indai ir keptuvės.

Parinktis „Silent“

Speciali funkcija, sumažinanti triukšmo lygį iki 3 dBA*, tuo pat metu pasiekiant puikius plovimo ir džiovinimo rezultatus.
*Patikrinta vidiniuose bandymuose, lyginant ciklo triukšmo lygį su aktyvuota parinktimi „Silent“ ir be jos. Priklausomai nuo pasirinkto ciklo, triukšmas sumažėja nuo 1 iki 3 dBA.
Sukurta visų stilių virtuvėms

Sukurta visų stilių virtuvėms

Lengvai montuojama sistema užtikrina ypač lankstų aukščio reguliavimą. Durų plokštė gali būti iki 84 cm aukščio, o grindjuostes galima sumažinti iki 0 cm. Naujoje indaplovėje įmontuoti slankiojantys vyriai, kurie leidžia montuoti fasadus iš įvairių medžiagų, kurių svoris nuo 3 kg iki 10 kg ir storis nuo 16 mm iki 25 mm.