W COLLECTION

W9

Prisijunkite prie „6TH SENSE" išmanaus gaminimo

„W9 Collection" įmontuojami prietaisai yra minimalistinio dizaino ir inovatyvių technologijų derinys.

Įdiegtos intuityvios, lengvai naudojamos funkcijos, visų „W9 Collection" prietaisų dizainas dera tarpusavyje, kad būtų užtikrinta graži vizualinė harmonija ir išskirtinė, elegantiška išvaizda.

Tamsus stiklas kartu su nerūdijančio plieno blizgesiu sukuria idealų avangardinį sprendimą šiuolaikinėje virtuvėje.

Dizaino
šedevras

Whirlpool supranta meistriškai ir kruopščiai išpjautų detalių svarbą. Nesenstantis „W Collection" dizainas papildo bet kokios virtuvės stilių, o tarpusavyje derantys prietaisai harmoningai susilieja tarpusavyje, kad sukurtų akį traukiančią koordinuotą išvaizdą.

Net ir blizgančios apdailos detalės yra suprojektuotos lengvam valymui, todėl pirštų antspaudų žymės ir dėmės tampa praeitimi.

Nuo platinos chromuoto logotipo iki tonuoto stiklo ir išraiškingos metalinės juostos, kiekviena detalė buvo sukurta taip, kad būtų juntama „Whirlpool" patirtis

Intuityvus, sumanumas,
pažangus veikimas

„Whirlpool" vartotojams sukūrė prietaisus, kurie suvokia jų poreikius ir padeda jiems kiekviename žingsnyje. Whirlpool prietaisai išmoksta ir prisitaiko prie to, kaip jie yra naudojami, ir elgtis kaip jūs, kad jie būtų lengvai suprantami.

„W Collection" įrenginiuose yra unikali „Whirlpool 6TH SENSE" technologija, kuri garantuoja pažangų maksimalių rezultatų siekimą su mažiausiai pastangų. Išmanieji „6TH SENSE" jutikliai ir intuityvios funkcijos viską apgalvoja už Jus ir suteikia galimybę gaut iš savo prietaisų daugiau, nei kada nors įsivaizdavote.

Jie suderina paprastumą ir lengvą naudojimą pateikdami reikalingą informaciją reikiamu metu, įsimena mėgstamas programas ir automatiškai jas pasiūlo, kai reikia.

Suprasdami, kas yra reikalinga,jie pristato naujas aukščiausio lygio charakteristikas,užtikrina puikius naudotojų patyrius ir puikius rezultatus. Ši nauja patirtis ir malonumas suteikia vartotojams galimybę siekti tobulumo.

6TH SENSE Live App
Būkite išmanūs.
Likite prisijungę.
Jauskitės laisvi.

„Whirpool 6thSenseLive"" programėlė siūlo intuityvų ir paprastą būdą valdyti kiekvieną prietaisą bet kur ir bet kada.

Raskite artimiausią „Whirlpool" pardavimo vietą šalia jūsų
Ieškokite dabar