W Collection Total No Frost Built In Refrigerator

W Collection
Total No Frost įmontuojamas šaldytuvas

Atraskite gyvenimą be jokio streso, nes rinkoje yra tyliausias „Total No Frost“ šaldytuvas*.

*Nurodyta šaldytuvų su šaldymo kamera apačioje kategorija. Testas atliktas lyginant konkurentų skleidžiamo triukšmo deklaracijas, 2020 m. lapkričio mėn.

6th sense

Tyliausias rinkoje „Total No Frost“ įmontuojamas šaldytuvas*

Šiandien, labiau nei bet kada, daugiau laiko praleidžiame namuose, kur tyla yra raktas į atsipalaidavimą ir susikaupimą. Naujasis „W Collection Total No Frost“ įmontuojams šaldytuvas puikiai atsižvelgia į mūsų ramybės poreikį, nes yra pats tyliausias šaldytuvas* rinkoje, suteikiantis galimybę be streso gyventi mums, ir mūsų mėgstamiems produktams.

ZenInverter Technologija

Itin efektyvus, neįtikėtinai tylus

Tyla namuose vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant 360° gerovę. Naujajame „W Collection Total No Frost“ šaldytuve yra „ZenInverter“ technologija, kuri maksimaliai padidina efektyvumą ir sumažina triukšmą. Šis inverterinis kompresorius veikia mažu greičiu ir žemiausiu įmanomu triukšmo lygiu: dėl 32dBA šis šaldytuvas yra tyliausias rinkoje „Total No Frost“ įmontuojamas šaldytuvas*.

*Nurodyta šaldytuvų su šaldymo kamera apačioje kategorija. Testas atliktas lyginant konkurentų skleidžiamo triukšmo deklaracijas, 2020 m. Lapkričio mėn.

Total No Frost Technologija

Jokio streso jūsų produktams

Kalbant apie maisto išsaugojimą, „6TH SENSE“ technologija kartu su „Total No Frost“ technologija užtikrina idealias laikymo sąlygas.
„Metal MultiFlow“ tolygiai paskirsto vėsų oro srautą ertmėje, o specialūs stalčiai - su specialiais priedais - siūlo pasirinkti, kur laikyti subtilų maistą pagal jų poreikius ir savybes. Visos šios kombinuotos funkcijos padeda sukurti idealią erdvę geriausiam visų rūšių maisto produktų išsaugojimui.

Maisto produktų laikymas be streso

Maisto produktų laikymas be streso

Erdvė vaidina svarbų vaidmenį laikant maisto produktus.
Naujajame „W Collection Total No Frost“ šaldytuve yra 10% daugiau vietos*, kad ne tik atitiktų, bet ir viršytų lūkesčius, ir pritaikytos erdvės valdymo galimybės, skirtos lanksčiam maisto laikymui.

ERDVĖS VALDYMAS GALIMYBĖS

2 in 1 Butelių laikiklis

Vienoje iš lentynų yra integruotas butelių laikiklis, leidžiantis vienu metu laikyti maistą ir butelius. Be to, butelių laikiklį galima nuimti ir perkelti į kitą lentyną.

Keičiamas durų lentynų išdėstymas

Kilnojamos lentynos duryse leidžia maksimaliai išnaudoti vertikalią erdvę. Lengva laikyti ir pasiekti kiekvieną daiktą, įskaitant aukštus butelius, paprasčiausiai perkeliant lentynas į pageidaujamą aukštį.

Flexi Shelf+

Visiškai sulankstoma lentyna, leidžianti laikyti aukštus daiktus kuomet lentyna atlenkta per pusę, o didelių gabaritų - visiškai atlenkus.

3 dedikuoti stalčiai

3 stalčių lygiai maisto laikymui idealioje temperatūroje. Žemiau rasite daugiau informacijos apie „Deli Box“, „Multi FreshBox“ ir „FreshBox+“

Easy access stalčius šaldiklyje

Praktiškas, stumdomas stalčius šaldiklyje, skirtas laikyti dažniausiai naudojamus ingredientus, kad jie visada būtų po ranka.

Intuityviausia maisto saugojimo technologija

Deli box
Multi FreshBox
Fresh box+
Fresh pad
Deli box

Deli box

Atskira erdvė subtiliausiems produktams laikyti ir geriau išsaugoti jų skonį bei formą.

Multi FreshBox

Multi FreshBox

Rankenėlės pasukimu galima pasirinkti vieną iš trijų specialių nustatymų, kad puikiai išsaugotumėte konkrečius produktus - žuvį ir mėsą (+/- 1°C), vaisius ir daržoves ~ (+/- 3°C) arba pienino produktus ~ (+/- 2°C).

Fresh box+

Fresh box+

Vaisių ir daržovių šviežumas iki 15 dienų. Šiame stalčiuje integruota rankenėlė leidžia pasirinkti idealų drėgmės lygį, kad vaisiai ir daržovės būtų optimalioje aplinkoje ir ilgiau išliktų švieži.

Fresh pad

Fresh pad

„Fresh Pad“ yra išimamas dėklas, kurį galima įdėti į „Fresh Box+“ stalčių. Dėl „Microban Silver Shield®“ dangos jis gali sumažinti bakterijų dauginamąsi iki 99,9%*, sukurdamas sveikesnę ir higieniškesnę šviežių ingredientų aplinką, kad pagerėtų jų išsaugojimas. Nepriklausomi bandymai atlikti IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, JK), naudodama ISO 22196.

Fast Freeze Pad

Iš anksto užšaldykite savo ingredientus ir specialius paruoštukus ant šaldiklyje esančio aliuminio padėklo, kad produktai nesuliptų ir išsaugotų jų tekstūrą iki 55%, palyginti su standartiniu šaldymo procesu.
Aliuminio padėklo dėka sutrumpinkite užšalimo laiką iki 30%* ir išlaikykite produktų maistinę vertę.

* Vidinis testas atliekamas su standartine šaldymo procedūra plastikiniame maišelyje be aliuminio dėklo ir be plastikinio maišelio ant aliuminio dėklo.

Fast Freeze Pad
Elegant design, superior performance gif
invisible touch logo

Elegantiškas dizainas, puikus našumas

„W Collection Total No Frost“ įmontuoto šaldytuvo dizainas buvo atnaujintas, visapusiškai atkreipiant dėmesį į detales, leidžia šaldytuvą lengvai pritaikyti bet kurioje virtuvėje.
Efektyvus veikimas dar nebuvo toks stilingas.

pin

Parduotuvių paieška

Raskite „Whirlpool“ parduotuvę šalia Jūsų

Ieškokite dabar

W Collection Total No Frost

„Whirlpool“ įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis - WHC20 T573

WHC20 T573

„Whirlpool“ įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis - WHC20 T352

WHC20 T352

„Whirlpool“ įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis - WHC20 T321

WHC20 T321

„Whirlpool“ įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis - WHC18 T341

WHC18 T341

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui