Pristatome

FreshCare+

Pasibaigus ciklui,
išlaikykite savo drabužius gaivius

Švelnus garinimas ir vartymas pasirūpins jūsų
skalbiniais skalbyklės viduje*.

Naršykite žemyn, kad atrastumėte

„FreshCare+" sistema užkerta kelią blogo kvapo sukėlėjams (skalbimo mašinos viduje) iki 6 valandų po skalbimo ciklo pabaigos. Negalima naudoti su programomis skirtomis jautriems audiniams ir patalynei.

6th sense

Pagerinkite savo skalbimo patirtį

„6TH SENSE" automatiškai nustato skalbinių kiekį ir pagal audinio tipą parenka geriausią skalbimo programą. Ši intuityvi technologija visada užtikrina optimalų našumą, taip pat laiko, energijos ir vandens sąnaudų optimizavimą.

fresh care

FreshCare+

Naujas gaivumo lygmuo

Naujoji „FreshCare+" sistema išlaiko skalbinius gaivius po skalbimo ciklo pabaigos. „FreshCare+" naikina pagrindinius blogo kvapo sukėlėjus net ir tada, kai skalbiniai yra palikti būgne keletai valandų. Kuomet neturite laiko ar galimybės išimti skalbinių iš skalbimo mašinos, ši sistema yra idealus sprendimas, kad skalbiniai liktų minkšti ir gaivūs skalbimo mašinos viduje iki 6 valandų po skalbimo ciklo pabaigos.

„FreshCare+" ciklu metu skalbiniai yra švelniai vartomi į dvi puses, reguliariai į būgno vidų įleidžiami garai. Dėl oro cirkuliacijos viduje išvengiama blogų kvapų ir išlaikomas tinkamas drabužių drėgnumas.

„FreshCare+" galima pasirinkti* nustatant skalbimo ciklo parametrus arba skalbimo ciklo metu ir sustabdyti bet kuriuo momentu.

*Negalima naudoti su programomis skirtomis jautriems audiniams ir patalynei.

soft move

SoftMove

Tinkama visų audinių priežiūra


Dėl naujos „SoftMove" sistemos,
būgnas atlieka specialių judesių ciklą,
kuris gali prisitaikyti prie kiekvieno audinio tipo. Skirtingi būgno judesiai kiekvienam skalbimo ciklo etapui, nuo pradinio vandens padavimo iki paskutinio gręžimo, užtikrina nepriekaištingus rezultatus ir puikiai pasirūpina rūbų audiniu, spalva ir forma.

Galima rinktis iš 14 skirtingų programų, kurios puikiai suprojektuotos taip, kad atitiktų visus kasdieninius ir atsitiktinius skalbimo poreikius: nuo patvarių audinių, tokių kaip džinsai ar medvilnė, iki jautrių, pavyzdžiui, vilnos ir šilko.

Dėka pažangaus variklio, „SoftMove" sistemos su 6 individualiais būgno judesiais ir skalbimo ciklo trukmės, užtikrinama skalbinių priežiūra ir geriausi skalbimo rezultatai.

Pažangiausios technologijos

15°

Puikūs skalbimo rezultatai esant 15°C vandens temperatūrai vietoje 40°C*

Puikus skalbimo ciklas norint, kad originalus drabužių grožis ir spalvos išliktų kuo ilgiau. Skalbiant 15°C temperatūros vandenyje garantuojami tokie patys efektyvūs rezultatai kaip 40°C skalbimo programos metu. „SoftMove" sistema ir individualių būgnų judesių dėka drabužiai laisvai juda būgne ir geriau sugeria ploviklį. Rezultatas yra veiksmingas net ir skalbiant žemiausioje temperatūroje.

*Lyginant su mišriu ciklu (40°C/ 59 ') su puse įkrovos.

clean

Pritaiko plovimo galią pagal jūsų poreikius

„Clean+" parinktis leidžia pritaikyti skalbimo ciklą atsižvelgiant į nešvarumo lygį ir kasdieninius vartotojo poreikius. Galima rinktis vieną iš trijų nešvarumo lygių, kad būtų puikiai išplautos visų tipų dėmės: Intensyvus, Kasdieninis, Greitas.

motor

Pažangus variklis ilgaamžiam naudojimui

Ilgaamžis, ypač tylus ir pažangus variklis yra sumontuotas tam, kad būtų užtikrintas ilgas skalbimo mašinos tarnavimo laikas.
„SenseInverter" variklis yra 30% taupesnis lyginant su A+++ energijos efektyvumo klase.

Sukurta siekiant užtikrinti patogumą ir patrauklią išvaizdą

„FreshCare+" turi intuityvią ir paprastą naudoti sąsają, kuri supaprastina naudojimą ir suteikia malonią skalbimo patirtį. Plačios durelės ir būgno anga su integruota ergonomiška rankena palengvina kasdieninį naudojimą.

„FreshCare+" produktų linija

„Whirlpool“ laisvai pastatoma iš priekio pakraunama skalbyklė: 9 kg - FWD91496WS EU

FWD91496WS EU
Peržiūrėti produktą

„Whirlpool“ laisvai pastatoma iš priekio pakraunama skalbyklė: 9 kg - FWG91484W EU

FWG91484W EU
Peržiūrėti produktą

„Whirlpool“ laisvai pastatoma iš priekio pakraunama skalbyklė: 7 kg - FWSG71253W EU

FWSG71253W EU
Peržiūrėti produktą

„Whirlpool“ laisvai pastatoma iš priekio pakraunama skalbyklė: 7 kg - FWSD71283WS EU

FWSD71283WS EU
Peržiūrėti produktą
pin

Raskite artimiausią „Whirlpool" pardavimo vietą šalia jūsų

Ieškoti dabar

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui