combi no frost

w collection
4 DURYS

Atraskite pažangų „6TH Sense" maisto saugojimą

W Collection 4 durų šaldytuvas pelnė du prestižinius dizaino apdovanojimus:

Pažangus maisto saugojimas

W COLLECTION 4 durų, didelės talpos šaldytuvas siūlo optimizuotą maisto saugojimą, patogų ir lankstų išdėstymą. Atraskite pažangų maisto saugojimą kartu su unikalia „6TH Sense" technologija.

Šaldytuvas yra suprojektuotas 69cm pločio tam, kad harmoningai integruotųsi modernioje virtuvėje kartu su jį supančiais baldais.

W COLLECTION 4 durų šaldytuvas suprojektuotas taip, kad be jokių abejonių atrodytų elegantiškai ir šiuolaikiškai iš visų pusių. 591 L talpa yra verta vietos jūsų virtuvėje.

6th SENSE FreshLock

Intuityvi 6th SENSE FreshLock automatiškai aptinka temperatūros svyravimus, kad atkurtų optimalią aplinką šaldytuve ir maisto produktai išliktų švieži natūraliu būdu.

Fresh Lock

6th SENSE FreezeLock

Šaldiklio skyriuje „6TH Sense FreezeLock" automatiškai nustato puikius parametrus, kad sumažintų temperatūros svyravimus šaldiklyje. Dėl šios funkcijos sumažėja tikimybė peršaldyti maistą ir išsaugoma produktų išvaizda.

Freeze Lock

FlexiFreeze

Visų mūsų poreikiai kiekvieną dieną yra skirtingi. Talpus „FlexiFreeze" skyrius prisitaiko prie mūsų poreikių ir leidžia pasirinkti reikiamą temperatūrą atsižvelgiant į laikomus produktus.
- „Soft Freeze" -7°C: išvenkite atitirpdymo proceso maisto produktams, kuriuos suvartosite per savaitę.
- „Mild Freeze" -12°C: ledai ir desertai paruošti patiekimui.
- „Deep Freeze" -18°C: Išlaikykite maisto produktų maistinę vertę ilgiau.

Flexi Freeze

Palaipsnis apšvietimas

Suteikia jūsų akims laiko prisitaikyti prie šviesos, dėl apšvietimo sistemos, kuri palaipsniui didina šviesumą atidarius šaldytuvo duris.

Gradual Lightning

Fast Freeze

Daugiau nebereikės laukti kol jūsų maistas bus užšaldytas: paspauskite mygtuką sparčiam užšaldymui ir geresniam išsaugojimui

Fast Freeze

Technologija

Smart Defrosting

Taupykite energiją: išmanūs jutikliai šaldytuvo viduje stebi temperatūrą ir aktyvuota atšildymo režimą tik tada, kai reikia

Zen Technologija

Mėgaukitės tyliausiu varikliu rinkoje

„Whirlpool“ dviduris (side-by-side) amerikietiško tipo šaldytuvas: „Inox“ spalva - WQ9 E1L

WQ9 E1L

Raskite artimiausią „Whirlpool" pardavimo vietą šalia jūsų

Ieškokite dabar

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui