Slapukų politika

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai ir kitos sekimo technologijos, kad jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų puiki. Žemiau galite rasti daugiau informacijos apie slapukus ir tai, kaip juos naudojame. Norėdami gauti daugiau informacijos apie UAB Whirlpool Lietuva atliekamą jūsų duomenų tvarkymą, skaitykite mūsų Privatumo politiką.


Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos mes galime saugoti jūsų kompiuteryje ir kurie padeda mums identifikuoti jūsų kompiuterį, kai kitą kartą lankotės mūsų svetainėje, arba įgalina kai kurias mūsų svetainės funkcijas. Slapukai skirstomi į toliau nurodytas kategorijas.

Dauguma interneto naršyklių nustatomos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Vis dėlto, galite pakeisti nustatymus, kad slapukai nebūtų siunčiami į jūsų įrenginį arba kad būtų gaunami tik kelių kategorijų slapukai. Atkreipkite dėmesį, kad jei išjungiami ar pašalinami navigacijos ar funkciniai slapukai, ne visos svetainės funkcijos gali veikti taip, kaip numatyta. Norėdami valdyti ir išjungti slapukus, vykdykite nurodymus, pateiktus žemiau esančioje lentelėje.


Tinklalapio indikatoriai – tai yra maži elektroniniai vaizdo failai, kuriuos galima įterpti į tinklalapį ar el. laišką, jie dažniausiai matomi žmogaus akiai. Kai naudojami, tinklalapio indikatoriai (taip pat žinomi kaip „skaidrūs GIF“ ar „sekimo pikseliai“) gali mums pasakyti įvairių dalykų: kiek žmonių apsilanko mūsų svetainėje, jie yra vienkartiniai ar nuolatiniai lankytojai, kuriuos puslapius ir kiek laiko žiūrėjo, kaip veikia tam tikros reklamos kampanijos, taip pat kitų panašių svetainės naudojimo duomenų. Kai naudojami el. laiškuose, tinklalapio indikatoriai gali mums pasakyti, kada buvo atidarytas el. laiškas, kiek kartų jis persiųstas, kokias nuorodas el. laiške paspaudė naudotojai. Remdamiesi šia informacija, galime koreguoti turinį, produktus, paslaugas ir reklamą, kurią jums teikiame, kad geriau atitiktume jūsų interesus, taip pat pranešti jums apie [brand name] produktus, paslaugas ir (ar) specialius pasiūlymus, kurie jus gali dominti.


Žurnalo failai – failai, kuriuose įrašoma veikla svetainėje ir renkama neasmeninė statistika apie jūsų apsilankymą ir naudojimąsi mūsų svetaine. Žurnalo failai, be kita ko, gali mums padėti fiksuoti: (i) jūsų IP adresą, kuris yra unikalus skaičių derinys, kurį jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) priskyrė jūsų kompiuteriui (atkreipkite dėmesį, kad, priklausomai nuo jūsų IPT, jūsų kompiuteriui priskirtas numeris gali skirtis kiekvieną kartą jungiantis prie interneto); (ii) jūsų naudojamos naršyklės ir operacinės sitemos tipą; (iii) kitą informaciją apie jūsų interneto seansą, pavyzdžiui, adresą, iš kurio ateinate į mūsų svetainę, bei datą ir laiką, kada lankėtės mūsų svetainėje. Be to, kad naudojame šią informaciją, siekdami suprasti, kaip naudojamasi mūsų interneto svetaine, mes galime naudoti informaciją, užfiksuotą žurnalo failais, pavyzdžiui, IP adresą (kartu su jūsų asmenine informacija), kad spręstume technines problemas, palaikytume saugumą internete ir, jei reikia, uždraustume ar apribotume kai kurių naudotojų prieigą prie mūsų internetinių paslaugų.


Mes pasiliekame teisę bet kuriuo pakeisti ar atnaujinti šią Politiką ir Pranešimą apie slapukus ir visi pakeitimai, kuriuos atliksime ateityje, bus paskelbti šiame puslapyje. Prašome dažnai tikrinti, kad sužinotumėte apie šios Politikos ir Pranešimo apie slapukus atnaujinimus ar pakeitimus. Šio puslapio viršuje rasite vėliausio atnaujinimo datą.

Spauskite čia, jei norite redaguoti nustatymus.

Palyginti ( Prietaisai )

Prašome pridėti kitą produktą palyginimui